Power Rangers: Battle for the Grid - Super Edition

Power Rangers: Battle for the Grid - Super Edition

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
nWay
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2021
Europa:
25.05.2021
Producent:
nWay
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.05.2021
Europa:
25.05.2021

Power Rangers: Battle for the Grid - Super Edition - opis gry

Power Rangers: Battle for the Grid - Super Edition to bijatyka wyprodukowana przez studio nWay. Tytuł ukazał się na PC, konsolach PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz na platformie Google Stadia. 

Rozgrywka - Power Rangers: Battle for the Grid

Produkcja studia nWay, której wcześniej koncentrowało się na grach tworzonych z myślą o urządzeniach przenośnych, celebruje 25-lecie marki Power Rangers, która największe triumfy święciła w latach 90. za sprawą serialu telewizyjnego o tej samej nazwie. W grze pojawiają się postacie z różnych serii. Wersja Super Edition zawiera także tryb fabularny, który nie był dostępny na premierę ‘podstawki’. Grupa bohaterów próbuje powstrzymać w nim Lorda Drakkona, który bruździ, podróżując przez czasoprzestrzeń.

Battle for the Grid to dwuwymiarowa (choć postacie i otoczenie są trójwymiarowe) bijatyka z przystępnym systemem walki, który umożliwia wdrożenie się nawet mniej doświadczonym graczom. Ważniejszy od trzaskania skomplikowanych combosów jest tu bowiem odpowiedni timing, tj. wiedza o tym, kiedy najlepiej wyprowadzić uderzenie. W starciach uczestniczy szóstka zawodników - po trzech w jednej ekipie. Rzecz polega na tym, żeby pozbawić każdego z trzech przeciwników paska energii, czyli jak w standardowej bijatyce. Pomiędzy podopiecznymi możemy się oczywiście przełączać (zawodnikowi w odwodzie regeneruje się zdrowie). Mogą oni także włączyć się do akcji, by kontynuować combo lub pomóc, gdy sami jesteśmy atakowani.

Gra kilka wariantów zabawy. Oprócz trybu fabularnego jest to również Arcade, Training, Tutorial czy multiplayer sieciowy. Grywalnych postaci jest ponad dwadzieścia.

Nowości - Power Rangers: Battle for the Grid - Super Edition

Wersja Super Edition zawiera samą grę i wszystkie wydane do niej po premierze DLC: trzy przepustki sezonowe, pakiet Street Fightera oraz cztery bonusowe skiny. 

Wideo - Power Rangers: Battle for the Grid - Super Edition

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper