Point Blank DS

Point Blank DS

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tose Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.05.2006
Europa:
08.07.2006
Producent:
Tose Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.05.2006
Europa:
08.07.2006

Point Blank DS - opis gry

Point Blank DS to gra zręcznościowa wyprodukowana przez japońskie studio Tose i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na NDS-ie będąc kompilacją kilku odsłon serii Point Blank wydawanych wcześniej na PlayStation.

Point Blank DS nie jest zupełnie nową częścią serii Point Blank. Gra posiada kompilacyjny charakter, zawierając kilkadziesiąt (konkretnie czterdzieści) minigierek z pierwszych trzech odsłon cyklu. Cechą wspólną ich wszystkich jest brak przemocy - zostały one bowiem stworzone z myślą o graczach reprezentujących różne grupy wiekowe. Produkcja nie korzysta oczywiście z light guna jak pierwowzory z PlayStation. Zamiast tego używamy stylusa, którym musimy stukać w ekran.

Dalsza część tekstu pod wideo

NDS-owa wersja Point Blank posiada pięć wariantów zabawy. Pierwszy jest Arcade, którego zasady nawiązują do tych z pierwszych trzech części. Otrzymujemy w nim cztery serduszka określające liczbę żyć oraz zestaw czterech gierek/plansz, które musimy przejść (o kolejności ich przechodzenia decydujemy sami). Takich plansz jest tutaj łącznie szesnaście.

Drugi tryb to Brain Massage. Do wyboru mamy w nim kilka kategorii (a kilka kolejnych czeka na odkrycie). Następnie zaliczamy cztery plansze i na koniec jesteśmy oceniani. Twórcy przygotowali aż sto tytułów. W dalszej kolejności jest Freeplay, gdzie możemy ogrywać minigry bez żadnych wytycznych, VS, tj. tutejszy multiplayer dla maksymalnie dwóch osób (wystarczy jeden cartridge), oraz Classic Coin-Op Games. W tym ostatnim, jak wskazuje sama nazwa, otrzymujemy do dyspozycji klasyczne produkcje. Są to Gator Panic, Cracky Crab, Cosmo Gangs oraz Shoot Away II.

Wideo - Point Blank DS

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper