Superhot VR

Superhot VR

8,0
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.7
PS4 8.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SUPERHOT Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Wirtualna rzeczywistość
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
25.05.2017
Europa:
25.05.2017
Producent:
SUPERHOT Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Wirtualna rzeczywistość
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
25.05.2017
Europa:
25.05.2017

Superhot VR - opis gry

Superhot VR to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby wykorzystująca technologię wirtualnej rzeczywistości wyprodukowana i wydana przez SUPERHOT 25 maja 2017 na komputery osobiste z systemem Windows (HTC Vive/Oculus Rift/Windows Mixed Reality/Valve Index). W późniejszym czasie ukazały się konwersje na PlayStation VR (PS4, 21 czerwca 2017 roku w USA, 19 lipca 2017 w Europie), Windows Apps (17 października 2017) oraz na Oculus Quest (21 maj 2019 rok)

Produkcja jest przeznaczoną na gogle wirtualnej rzeczywistości adaptacją wydanego w 2016 roku Superhot, gdzie twórcy nie zmieniają głównych założeń wersji podstawowej. Jest to zatem strzelanina z perspektywy pierwszej osoby, która na tle większości przedstawicieli gatunku na rynku wyróżnia się podejściem do problematyki upływu czasu. Wynika to z faktu, że świat porusza się wyłącznie wtedy, gdy porusza się gracz. Dodatkowo w grze nie występują apteczki oraz nie ma systemu regeneracji zdrowia, a ewentualne trafienie zazwyczaj jest zabójcze. Z Superhot VR można zapoznać się wyłącznie w trybie dla pojedynczego gracza z możliwością uczestniczenia w wyzwaniach,  na które to składają się między innymi:

  • Wyścigi czasowe z innymi graczami na określonych mapach;
  • Tryb gry, gdzie zabójcze są wyłącznie trafienia w głowę;
  • Tryb w którym to nie można oddać strzału;
  • Tryb, gdzie wrogowie mają krótszy czas reakcji, przez co są bardziej zabójczy);

Produkcja spotkała się z przyjaznym odbiorem ze strony społeczności, a dodatkowo została nominowana (a czasem także wygrała) w różnych konkursach związanych z technologią wirtualnej rzeczywistości jak chociażby Digital Dragons (Digital Dragons Best Virtual Reality Game 2017) czy DICE (DICE Awards Immersive Reality Game of The Year 2017)

Wideo - Superhot VR

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper