Budget Cuts

Budget Cuts

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neat Corporation
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Skradanka,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
14.06.2018
Europa:
14.06.2018
Producent:
Neat Corporation
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Skradanka,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
14.06.2018
Europa:
14.06.2018

Budget Cuts - opis gry

Budget Cuts to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez szwedzkie studio Neat Corporation. Tytuł ukazał się na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli VR.

Fabuła - Budget Cuts

Produkcja Neat Corporation pozwala nam się wcielić w pracownika firmy należącego do teksańskiego przedsiębiorcy o imieniu Rex. Właściciel, jak się rychło okazuje, jest najprawdziwszym krwiożerczym kapitalistą rodem z najgorszych koszmarów. W firmie planuje on właśnie cięcia kosztów, czego przejawem są znikających w niewyjaśnionych okolicznościach pracownicy i zastępujące ich drony. Czerwoną pigułką jest dla naszej postaci Winta, tajemniczy głos z faksu, który podsuwa informacje, wskazówki i instrukcje, dzięki którym będziemy mogli poznać prawdę o niepokojących wydarzeniach, jakie rozgrywają się wokół nas. 

Rozgrywka - Budget Cuts

Podczas zmagań przeczesujemy siedzibę firmy, w której jesteśmy jednym z ostatnich żywych pracowników. Naszym zadaniem, jak wspomniano, jest dowiedzieć się prawdy o sytuacji w firmie, w czym przeszkadzać nam będą oczywiście rozliczni pomagierzy Rexa. 

Do dyspozycji mamy różne bronie, choć zaznaczyć warto, iż są to z reguły różnego rodzaju artykuły biurowe, a nie wymyślne giwery. Nie ma tu power-upów, osłon czy leżących na korytarzach medykamentów. Zamiast tego udany atak przeciwnika równoznaczny jest z cofnięciem się do ostatniego save pointu, dlatego zalecane (a wręcz konieczne) jest przemykanie między biurkami i eliminowanie nieprzyjaciół z zaskoczenia lub ich unikanie. 

W Budget Cuts na przejście czeka kilka leveli, na których nie tylko zmagamy się z robotami Rexa, ale też np. poszukujemy kart otwierających zamknięte przejścia. Konstrukcja poziomów jest przy tym zasadniczo nieliniowa, umożliwiając nam znajdowanie własnych sposobów na realizację celów. 

Co warto dodać, w wersji na PlayStation 4, która ukazała się w późniejszym terminie, została dodana nowa plansza zwana Panopticon.  

Wymagania sprzętowe - Budget Cuts

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 SP1 lub nowszy
  • Procesor: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 1500X
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 970/1060 lub Radeon RX 480

Wideo - Budget Cuts

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper