Painkiller: Hell Wars

Painkiller: Hell Wars

7,7
20 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
People Can Fly
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.07.2006
Europa:
07.07.2006
Producent:
People Can Fly
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
16 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.07.2006
Europa:
07.07.2006

Painkiller: Hell Wars - opis gry

Painkiller: Hell Wars to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez polskie studio People Can Fly i wydana przez DreamCatcher Interactive na Xboxa. Hell Wars to rozbudowana wersja pierwszej części Painkillera, który pierwotnie ukazał się tylko na PC.

W Painkillerze wcielamy się w Daniela Garnera, który jeszcze przed rozpoczęciem gry ginie w wypadku samochodowym wraz ze swoją żoną Catherine. Ona trafia jednak do Nieba, a on do czyśćca. Aby odpokutować Daniel otrzymuje zadanie od anioła Samaela - żeby trafić do Nieba, i tym samym ponownie spotkać się z żoną, musi wyeliminować czterech generałów Lucyfera przygotowującego się do wielkiej wojny z siłami dobra.

Gra inspiruje się takimi tytułami jak Doom czy Quake. Nacisk położono tu na wyrzynanie hord piekielnych pomiotów. Kampania składa się z pięciu rozdziałów, te z kolei tworzą pomniejsze poziomy. Zadanie jest proste: przejść z punktu A do punktu B zabijając po drodze hurtowe ilości nieprzyjaciół. Produkcja People Can Fly może się pochwalić zróżnicowaniem - każdy kolejny poziom to jakaś nowa miejscówka. Odwiedzimy budynek opery, klasztory, zamki, cmentarze, Wenecję i wiele innych. Różne są też rodzaje potworów i na każdej nowej planszy mamy zazwyczaj do czynienia z nowymi maszkarami. Każdy rozdział wieńczy ponadto starcie z bossem. Oprócz głównych wytycznych natykamy się jeszcze na zadanie poboczne. Po zrealizowaniu takowego nagradzani jesteśmy kartą tarota, która oferuje różne ciekawe efekty działające przez ograniczoną ilość czasu: zwiększa siłę broni, spowalnia wszystko dookoła itd.

W Painkiller: Hell Wars zaimplementowano także tryb multiplayer. Maksymalnie ośmiu graczy może zmagać się w sieciowych pojedynkach mając do wyboru takie warianty rozgrywki, jak deathmatch czy capture the flag.

Wideo - Painkiller: Hell Wars

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper