Pac-Man and the Ghostly Adventures 2

Pac-Man and the Ghostly Adventures 2

7,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

Wii U 10.0
PS3 8.5
X360 5.5
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monkey Bar Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
03.10.2014
Europa:
03.10.2014
Polska:
03.10.2014
Producent:
Monkey Bar Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
03.10.2014
Europa:
03.10.2014
Polska:
03.10.2014

Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 - opis gry

Pac-Man and the Ghostly Adventures 2 to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez ekipę Monkey Bar Games i wydana przez Bandai Namco na komputery osobiste, PlayStation 3, Xboxa 360, Wii U i 3DS-a. Tytuł powstał na podstawie serialu animowanego z ikonicznym bohaterem Namco w roli głównej.

W Ghosty Adventures 2 tytułowy bohater ponownie zmierzy się ze swoimi arcywrogami - duchami. Tym razem dowodzone są one przez niejakiego Lorda Betrayusa, który wraz ze swoimi siłami doprowadza do inwazji na Pacopolis. Pac-Man musi mu w tej sytuacji stawić czoło.

 

Rozgrywka w Ghostly Adventures 2 przywodzi na myśl platformery ze zjadaczem kropek, które zaczęły ukazywać się jeszcze na pierwszej konsoli Sony. Mamy tu do czynienia z trójwymiarową platformówką, choć bez dużych otwartych lokacji - zamiast tego ścieżki są w miarę jasno wytyczone, np. jak w nowszych częściach Super Mario. Zaczynamy od tutoriala, a następnie czeka na nas pięć światów bazujących na rozmaitych motywach. Są to krainy lodu, ognia, miasto, dżungla i zaświaty.

 

Podczas naszych zmagań walczymy z przeciwnikami, szukamy przycisków odblokowujących drogę oraz omijamy przeszkody. Tak jak w klasycznym Pac-Manie pojawiają się owoce, które wpływają na zdolności podopiecznego, umożliwiając dokonanie transformacji. Tych jest kilka: główny bohater może zamrażać przeciwników w swojej lodowej formie, zwiększyć gabaryty, odbijać się (jako gumowy Pac-Man) wyżej i dostawać tym samym w niedostępne normalnie miejsce lub ‘przyklejać’ do metalowych powierzchni.

 

Oprócz zwykłych poziomów, które zwykle można zaliczyć w kilka minut, pojawiają się także sekcje typowo zręcznościowe z pojazdami. Przy tych levelach zdarzyć się może, że pokierujemy poczynaniami nie tylko Pac-Mana, ale także jego przyjaciół.

Wideo - Pac-Man and the Ghostly Adventures 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych