Pac-Man 256

Pac-Man 256

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.3
XONE 7.0
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hipster Whale
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.06.2015
Europa:
21.06.2015
Producent:
Hipster Whale
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.06.2015
Europa:
21.06.2015

Pac-Man 256 - opis gry

Pac-Man 256 to gra zręcznościowa w konwencji “endless runner” wyprodukowana przez studio Hipster Whale, twórców hitu Crossy Road, oraz 3 Sprockets. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach mobilnych, a później trafił też na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Pac-Man 256 modyfikuje formułę  kultowego pierwowzoru i wielu późniejszych części serii, a inspiracją dla zmian było wspomniane Crossy Road. Produkcja Hipster Whale to tak zwany endless runner, czyli gra w której -- najprościej rzecz ujmując -- zmagamy się z niekończącą się ilością przeszkód. Pac-Man przebija się w nim przez labirynt bez końca uciekając przed glitchem z 256 poziomu oryginału. Po drodze musi też uważać na duchy oraz masowo pożera liczne kropki. Tu i ówdzie porozrzucane są też “płatki”, których zebranie czyni duchy bezbronnymi. Możemy je wtedy bezproblemowo zjeść i zgarnąć większą liczbę punktów.

Oprócz “płatków” dostępne są też inne power-upy ułatwiające nam zadanie. Jest to dla przykładu laser lub kamuflaż, który pozwala łatwo omijać przeszkadzajki. Maksymalnie możemy mieć w ‘kieszeni’ trzy dopałki a te można dodatkowo upgrade’ować przy pomocy znaleźnych monet. Dostęp do power-upów można wykupić kredytami, które pełnią też funkcję żyć. Kredyty albo wykupujemy za prawdziwe pieniądze albo czekamy aż się odnowią (trwa to dziesięć minut w przypadku jednego). Na starcie zabawy otrzymujemy ich sześć.

Wersja na konsole i PC wzbogacona dodatkowym contentem. Jest to dziesięć bonusowych motywów do odblokowania oraz nowy tryb wieloosobowy, w których czterech graczy kooperuje celem pokonania duchów, zbierając przy tym kropki i dopałki.

Wideo - Pac-Man 256

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper