Outpost Kaloki X

Outpost Kaloki X

5,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

X360 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
NinjaBee
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
22.11.2005
Europa:
22.11.2005
Producent:
NinjaBee
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
22.11.2005
Europa:
22.11.2005

Outpost Kaloki X - opis gry

Outpost Kaloki X to gra strategiczna, w której zadaniem grającego jest zarządzanie stacją kosmiczną. Za jej produkcję odpowiadało studio NinjaBee, a za wydanie Microsoft. Tytuł ukazał się na Xboxie 360 i był dostępny w cyfrowej dystrybucji.

Outpost Kaloki X stawia przed nami interesujące zadanie - otóż w produkcji NinjaBee zarządzamy stacją kosmiczną, która przyjmuje strudzonych podróżników przeróżnych ras. Podobnie jak inne strategie ekonomiczne, także i tutaj gra stawia przed nami rozmaite wyzwania w postaci tego czy innego scenariusza. W trakcie zmagań musimy mieć na względzie podaż, popyt na nasze usługi a także dbać o budżet. Twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka rodzajów obiektów, które mają spełniać wymagania klientów (ale i nie tylko to). Wraz z postępami możemy też szerzej otwierać podwoje i rozbudowywać własne włości. Po drodze zdarzają się różne nieprzewidziane wypadki, jak niszczycielskie deszcze meteorytów oraz wizyty specjalnych gości VIP-ów mających specyficzne wymagania. Poza spełnianiem zachcianek gości musimy także dbać o bardziej przyziemne sprawy, jak regularna konserwacja (żeby coś się nie zepsuło w najmniej spodziewanym momencie).

Gra oferuje dwa warianty rozgrywki, Adventure i War, które stawiają przed nami nieco inne wyzwania. W tym drugim dochodzi też bowiem konieczność ochraniania stacji przed wrażymi atakami. Dostępny jest też tryb sandbox, w którym możemy rozbudowywać stację bez odgórnie narzucanych nam przez kampanię nakazów i scenariuszy.

Outpost Kaloki X to wersja gry przygotowana specjalnie z myślą o konsoli Microsoftu. Pierwsza wersja ukazała się na PC. Względem pierwowzoru dodano więcej zawartości, rankingi, wyzwania i poprawiono oprawę graficzną.

Wideo - Outpost Kaloki X

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper