Outlast Trinity

Outlast Trinity

7,8
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Red Barrels
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Horror
Premiery
Świat:
25.04.2017
Europa:
28.04.2017
Polska:
28.04.2017
Producent:
Red Barrels
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Horror
Premiery
Świat:
25.04.2017
Europa:
28.04.2017
Polska:
28.04.2017

Outlast Trinity - opis gry

Outlast Trinity to składanka zawierająca dwie części serii Outlast oraz rozszerzenie Whistleblower. Za jej produkcję odpowiadało studio Red Barrel, a za wydanie Warner Bros. Interactive. Składanka była dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Outlast

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem Outlast jest Miles Upshur, niezależny dziennikarz, który z anonimowego źródła otrzymuje informację o Mount Massive Asylum, szpitalu psychiatrycznym zarządzanym przez korporację Murkoff. Gdy zjawia się na miejscu, jego oczom ukazują się iście dantejskie sceny. Ciała członków personelu porozrzucane są po wszystkich kątach, natomiast pensjonariusze, zwani The Variants, kręcą się po okolicy czyhając na kolejne ofiary. Zmagania protagonisty wyjaśnią, co stało się w tym przybytku.

Outlast Whistleblower

Whistleblower to rozszerzenie do pierwszej części - jest ono zarówno jej prologiem, jak i epilogiem. Historia koncentruje się na Waylonie Parku, programiście i sygnaliście, który podsuwa informację o Mount Massive Asylum Milesowi Upshurowi.

Outlast II

Głównym bohaterem sequela jest Blake Langermann, kamerzysta, asystent i mąż dziennikarki śledczej Lynn Langermann. Para stara się rozwiązać sprawę zabójstwa pewnej ciężarnej kobiety (znanej po prostu jako Jane Doe), a konkretnie rzecz biorąc szykuje się do jej rozwiązania.  Niestety, helikopter, którym podróżują Langermannowie, ulega wypadkowi i rozbija się na odludziu w stanie Arizona. Żona Blake’a znika, a ten stara się ją odnaleźć. Wkrótce dociera do odciętej od cywilizacji wioski, w której działa sekta wyznająca wiarę, że zbliża się koniec świata.

Rozgrywka we wszystkich wymienionych powyżej tytułach jest podobna. Nasz podopieczny, kimkolwiek by nie był, nie jest żadnym zabijaką i nie potrafi walczyć, dlatego zamiast tego przeciwników należy unikać. Po pogrążonych w mroku lokacjach poruszamy się z pomocą kamery z trybem nocnym (w 'dwójce' jej funkcjonalność dodatkowo jeszcze rozbudowano), choć jej baterie mogą się wyczerpać, na co należy mieć wzgląd. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

Wideo - Outlast Trinity

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper