Order Up!

Order Up!

5,3
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.0
Wii 5.7
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SuperVillain Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
22.07.2008
Europa:
24.10.2008
Producent:
SuperVillain Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
22.07.2008
Europa:
24.10.2008

Order Up! - opis gry

Order Up! to gra zręcznościowa wyprodukowana przez amerykańskie SuperVillain Studios i wydana przez Zushi Games. Tytuł pozwalał się graczom wcielić w szefa kuchni. Ukazał się on pierwotnie na Wii, a potem trafił też na PS3 i 3DS-a.

Produkcja SuperVillain pozwala nam się wcielić w szefa kuchni z fikcyjnego z Port Abello, miejsca będącego kulinarną stolicą kraju. Najpierw zaczynamy od skromnie, czyli od smażenia burgerów w sieciowej knajpie, ale z czasem wybijamy się na niezależność otwierając własną restaurację, a także bierzemy udział w kulinarnych zawodach organizowanych przez telewizję.

Pod względem rozgrywki gra przywodzi na myśl popularną serię Cooking Mama. Tutaj także nasze zadania podzielone są na rozmaite zręcznościowe minigierki (choć to nie wszystko). Zaczynamy od przygotowania posiłku, co zaczyna się od takich czynności jak pokrojenie składników. Czasami liczy się bardziej czas, a czasami precyzja. Każda czynność jest oceniania. Im lepiej sobie poradzimy, tym większy klient zostawi napiwek. W międzyczasie musimy też np. przewracać smażące się potrawy, aby ich nie przypalić.

Gra wymaga pewnych zdolności planowania. Zdarza się bowiem, że musimy przygotować kilka potraw i lepiej je robić jednocześnie. Powód tego jest taki, że kelnerowi potrawy można wydać dopiero wtedy gdy wszystkie zostaną przygotowane. W innym przypadku posiłek czeka na kontuarze stygnąc.

W knajpach pojawiają się różne osobistości. Niektórzy mogą mieć specjalne wymagania, np. odnośnie przypraw. Tu zresztą pojawia się inny aspekt rozgrywki - zarządzanie knajpą. Musimy z czasem kupować lepszy sprzęt, składniki, przyprawy, a także zatrudniać pracowników do pomocy.

Poszczególne wersje nieco się od siebie różnią. Wersje na PS3 i 3DS-a, które wyszły później, oferują multiplayer, dodatkową restaurację, nowe postacie, a na PS3 dochodzi do tego także poprawiona oprawa graficzna.

Wideo - Order Up!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper