Super Monkey Ball: Banana Splitz

Super Monkey Ball: Banana Splitz

6,9
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Marvelous AQL
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.06.2012
Europa:
23.10.2012
Polska:
31.10.2012
Producent:
Marvelous AQL
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.06.2012
Europa:
23.10.2012
Polska:
31.10.2012

Super Monkey Ball: Banana Splitz - opis gry

Super Monkey Ball: Banana Splitz to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Marvelous AQL i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się wyłącznie na PlayStation Vita. Była to dziesiąta odsłona serii.

Gra posiada pewien wątek fabularny, jednak w gruncie rzeczy jest on bez znaczenia. Zasady rządzące rozgrywką nie uległy zmianie względem poprzednich odsłon serii - kierujemy tutaj małpką (tych są cztery) zamkniętą w dużej kuli, a rzecz polega na takim nią kierowaniu, by udało się przejść z punktu A do punktu B. Banana Blitz korzysta przy tym z funkcji przenośnej konsoli Sony. Poczynaniami małpiszona można kierować za pomocą ekranu dotykowego lub przechylając Vitę. Bardziej tradycyjne metody sterowanie też są jednak dostępne.

Super Monkey Ball: Banana Splitz oferuje kilka wariantów zabawy. Najważniejszy to Solo Play, tryb dla jednego gracza, w którym czeka na nas ponad sto poziomów podzielonych na światy. Każdy kolejny stanowi oczywiście coraz większe wyzwanie. Drugi tryb to natomiast kolekcja ośmiu minigierek. Znajdziemy w nim między innymi takie atrakcje jak Love Maze, w którym musimy przejść planszę sterując dwiema małpkami jednocześnie (za pomocą obu gałek konsoli), kręgle, bilard czy Monkey Target, gdzie kierujemy lotem podopiecznego zbierając po drodze banany. Grać można w singlu lub w multiplayerze. Ten drugi umożliwia wspólną zabawę nawet czterem osobom jednocześnie.

Oprócz tego warto wspomnieć o edytorze poziomów, w którym możemy użyć kamerki konsoli do stworzenia własnych leveli, oraz funkcjach sieciowych. Przez sieć można grać z innymi oraz przeglądać rankingi z najlepszymi wynikami.

Wideo - Super Monkey Ball: Banana Splitz

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper