One Piece: Pirate Warriors

One Piece: Pirate Warriors

6,7
34 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
24 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.03.2012
Europa:
21.09.2012
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
24 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.03.2012
Europa:
21.09.2012

One Piece: Pirate Warriors - opis gry

One Piece: Pirate Warriors jest przygodową grą akcji wyprodukowaną wspólnie przez Tecmo Koei oraz Omega Force i wydaną przez Namco Bandai Games we wrześniu 2012 roku wyłącznie na konsolę PlayStation 3. Pirate Warriors bazuje na bardzo popularnym serialu anime i mandze One Piece.

Wypowiedziane dwadzieścia dwa lata temu na szafocie na chwilę przed śmiercią słowa legendarnego króla piratów, Gold Rogera, sprawiły, że na poszukiwanie jego skarbu - One Piece - rzekomo ukrytego na odległej wyspie niebezpiecznego morza zwanego Grand Line, wyruszyły setki piratów. Wody zaroiły się od wyjętych spod prawa poszukiwaczy przygód i skarbów oraz ścigających ich przedstawicieli sprawiedliwości - Marines. Lata, które nastąpiły po słynnej egzekucji, zaczęto nazywać erą piratów. W tak burzliwych czasach przygoda i niebezpieczeństwa czekają za każdym rogiem i naprawdę niewiele trzeba, żeby znalazły człowieka. Wychodząc im naprzeciw główny bohater, Monkey D. Luffy, wyrusza w świat, zostawiając za sobą wioskę, w której się wychował. Rozpoczyna się przygoda, która powiedzie bohatera przez tysiące mil morskich, a wydarzenia, które się podczas niej rozegrają i ludzie, których Luffy wtedy spotka, wstrząsną wszystkimi morzami świata One Piece.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Rozgrywka w One Piece: Pirate Warriors przypomina kolejne odsłony Dynasty Warriors - jest to zatem gra typu „beat’em up” z elementami strategii. Gracz wybiera obszar, który chce zaatakować, uprzednio wykupując za pieniądze zdobywane po każdej turze z podatków specjalne zdolności przydające się podczas starć. Może to być zwiększenie współczynnika ataku, liczby członków załogi do dyspozycji czy poprawa możliwości defensywnych całej kompanii. Dysponując własną drużyną i pomocnymi przedmiotami zadaniem gracza zazwyczaj jest przejęcie bazy wroga, rzadziej pokonanie większego adwersarza. Tryb kampanii o nazwie Main Log jest stosunkowo długi, jednakże twórcy przygotowali dodatkowe atrakcje w trybie Another Log, gdzie gracze mogą rywalizować między sobą, zarówno przy jednej konsoli, jak i online.

 

Oprawa graficzna wykonana w technologii cel-shading stoi w One Piece: Pirate Warriors na zadowalającym poziomie. Wrażenie robią przede wszystkim dobrze zaprojektowane, częściowo zniszczalne otoczenie, a także szczegółowe modele postaci, jak żywo przypominające bohaterów anime. Namco Bandai Games jak zawsze pozostawiło wybór graczom w kwestii doboru ścieżki dialogowej, udostępniając oryginalny japoński dubbing oraz angielskie głosy.

 

 

Wideo - One Piece: Pirate Warriors

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper