Ninjala

Ninjala

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GungHo Online Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020
Producent:
GungHo Online Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020

Ninjala - opis gry

Ninjala to gra akcji nastawiona na multiplayer stworzona z myślą o konsoli Nintendo Switch. Za jej produkcję i wydanie odpowiadała japońska firma GungHo Online Entertainment. Tytuł zaprojektowano w oparciu o model F2P.

Rozgrywka - Ninjala

Produkcja GungHo Entertainment to gra akcji mocno inspirująca się ARMS i serią Splatoon - i pod względem rozgrywki, i pod względem estetyki. “Ninjala” to turniej organizowany przez World Ninja Association, w którym bierze udział młodzież trenująca, by zostać wojownikami ninja. W trakcie rywalizacji zawodnicy korzystają zaś ze specjalnego przedmiotu - magicznej gumy do żucia umożliwiającej ‘wybrańcom’ korzystanie z technik ninjutsu.

Rywalizacja sprowadza się przede wszystkim do walki wręcz, choć dysponujemy także możliwościami atakowania z dystansu. Poruszanie się po mapach ułatwiają z kolei takie zdolności jak podwójny skok, bieganie po ścianach, dash itd. Możemy również się skradać. Główną rolę odgrywa jednak wspomniana guma do żucia pozwalająca pozyskiwać bronie tego lub innego rodzaju. Jej moc można zwiększać niszcząc pojawiające się regularnie na planszach drony, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do coraz lepszych zabawek. 

Zasady są proste. W zmaganiach bierze udział osiem osób. Wygrywa ta drużyna, która zgromadzi na swoim koncie więcej punktów w ciągu czterech minut. Punkty otrzymujemy za nokautowanie rywali. Oprócz tego do wyboru jest także klasyczny ‘deathmatch’, w którym działamy na własną rękę, a nie w drużynie. 

Oprócz wieloosobowych potyczek Ninjala oferuje także krótki tryb fabularny, który jednak należy nabyć oddzielnie jako płatne DLC. W nim na przejście czeka kilka misji, jak ochrona wskazanych celów, śledzenie czy walka z bossem. Przejście całości zajmuje ok. godziny-dwóch.

Wideo - Ninjala

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper