Claws of Furry

Claws of Furry

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.0
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Terahard
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.09.2018
Europa:
04.09.2018
Producent:
Terahard
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.09.2018
Europa:
04.09.2018

Claws of Furry - opis gry

Claws of Furry to gra akcji z rozgrywką nastawioną na multiplayer. Za jej produkcję odpowiadało niezależne studio Terahard. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Claws of Furry

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja studia Terahard opiera się na prostych fabularnych założeniach. W grze wcielamy się w kota, ucznia ze szkoły walki, który musi odbić swojego mistrza porwanego po tym, jak psy i myszy postanowiły połączyć siły i zjednoczyć się przeciwko swoim wrogom.

Rozgrywka - Claws of Furry

Claws of Furry to dwuwymiarowa gra akcji, w gruncie rzeczy chodzona bijatyka. Nasz podopieczny brnie przed siebie eliminując zastępy zakapiorów (ewentualnie omijając przeszkody), a gdy przychodzi co do czego, stacza walkę z bossem. Główny bohater posiada kilka podstawowych zdolności pomagających mu w zmaganiach. Są to ataki słabszy i silniejszy, uppercut wybijający przeciwnika w powietrzu (którego upadek tworzy falę uderzeniową), możliwość rzucania zdechłymi rybami (jest ich nieskończona ilość) i podwójny skok. Do naszej dyspozycji oddano również specjalną technikę zwaną Shadow Strike, leczy by móc ją odpalić, musimy spełnić określone wymagania.

W grze nie ma systemu rozwoju pod żadną postacią. Twórcy udostępnili jednak dodatkowe stroje do odblokowania, które ‘wyposażono’ w rozmaite perki pomagające w ten lub inny sposób podczas rozgrywki.

Na przejście czeka tu w sumie pięćdziesiąt plansz. Do wyboru mamy kilka stopni trudności, w tym Rogue, w którym dysponujemy zaledwie jednym życiem. Do tego dochodzi również Arena, na której staczamy walki z różnymi przeciwnikami. W jej przypadku grać możemy sami lub z maksymalnie trzema innymi osobami w multiplayerze. 

Wideo - Claws of Furry

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper