Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

7,0
56 oceny

Ocena wg platformy:

Wii U 7.0
PS3 7.0
X360 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Slasher
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
02.04.2013
Europa:
05.04.2013
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Slasher
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
02.04.2013
Europa:
05.04.2013

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge - opis gry

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge jest grą akcji (slasherem) wyprodukowaną przez japońskie studio Team Ninja i wydaną przez Tecmo Koei w listopadzie 2012 roku na konsolę Wii U, a nieco później na PS3 i Xboksa 360. Razor's Edge jest ulepszoną wersją Ninja Gaiden 3, które w marcu tego samego roku ukazało się na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Fabuła, jaką opowiada Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, zaczyna się trzęsieniem ziemi - gracz od razu wrzucony zostaje w historię, zaczynającą się atakiem tajemniczej organizacji na Londyn. Napastnicy chcą koniecznie, by do mglistego miasta przybył Ryu Hayabusa, jednak kiedy już do tego dochodzi, zmuszeni są do ratowania się ucieczką. Jak się jednak okazuje, był w tym jakiś cel, bo ninja okazuje się kluczową postacią większej historii, zapoczątkowanej przez tajemniczego jegomościa w masce, z którym Ryu musi się zmierzyć już na samym początku. On też, a raczej legendarny miecz należący wcześniej do Ryu, przyprawia głównego bohatera o bliznę na ramieniu, będącą efektem wirusa, który poprzez broń dostał się do jego ciała.

Rozgrywka w Ninja Gaiden 3: Razor's Edge nie zmieniła się wiele od czasu wydanej w 2004 roku części pierwszej. Dzieli się na dwa główne elementy: walkę oraz rozwiązywanie prostych zagadek logicznych. Przygotowane z myślą o nowej konsoli Nintendo wydanie oferuje możliwość gry jako znana z serii Dead or Alive Ayane (także w trybie kooperacji), obsługę unikatowych funkcji GamePada (zmiana broni, przeglądanie listy ciosów), ukrytą arenę wyzwań Test of Valor w każdym rozdziale i nowych bohaterów w postaci darmowych paczek DLC. Podczas swojej krwawej przygody główny bohater korzysta łącznie z sześciu typów ostrzy oraz trzech odmian ninpo.

Ninja Gaiden 3 wygląda przyzwoicie, a jako że Razor’s Edge jest wiernym portem „trójki”, ulepszona wersja przygód Ryu Hayabusy na Wii U wygląda identycznie, jak NG 3 na PlayStation 3 i Xboksie 360. Gra spotkała się ze znacznie cieplejszym przyjęciem niż wydana kilka miesięcy wcześniej wersja podstawowa.

Wideo - Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper