Michael Phelps: Push the Limit

Michael Phelps: Push the Limit

6,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blitz Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.10.2011
Europa:
14.10.2011
Polska:
14.10.2011
Producent:
Blitz Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Kinect
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.10.2011
Europa:
14.10.2011
Polska:
14.10.2011

Michael Phelps: Push the Limit - opis gry

Michael Phelps: Push the Limit to gra sportowa traktująca o pływaniu wyprodukowana przez studio Blitz Games i wydana przez 505 Games. Tytuł ukazał się na Xboxie 360. Do działania wymagał on sensora ruchu Kinect.

Produkcja Blitz Games to gra traktująca o pływaniu, której swojego wizerunku i nazwiska użyczył Michael Phelps, zdobywca największej liczby medali w całej historii nowożytnych igrzysk olimpijskich. Korzysta ona z funkcji sensora ruchu Kinect, dzięki czemu podczas rozgrywki możemy sterować ruchem. Rywalizacja odbywa się na dwóch dystansach: dwieście oraz czterysta metrów. Dostępne są cztery style: dowolny, grzbietowy, klasyczny lub motylkowy. Do wyboru mamy zasadniczo dwa główne warianty rozgrywki, czyli albo szybkie pojedyncze sesje, albo kariera. W tej drugiej bierzemy oczywiście udział w serii zawodów, a pomiędzy nimi otrzymujemy punkty doświadczenia, które pozwalają usprawniać zdolności zawodnika. Grać można też w multiplayerze z innymi osobami.

Wyścig składa się z czterech części. Jest to wsparcie kibiców, które wpływa na parametry zawodnika, skok do wody i zanurzenie się, właściwy wyścig oraz końcówka rywalizacji. Podczas każdej z tych sekcji musimy wykonywać inne ruchy, które z grubsza odpowiadają temu, co widać na ekranie. Ważne jest jednak nie tylko wykonywanie właściwych ruchów, ale też też dbanie o kondycję. Możemy dla przykładu podkręcić tempo, ale w konsekwencji nasz podopieczny bardziej się zmęczy. Kluczowe jest optymalne tempo, co pozwala nabić specjalny wskaźnik pozwalający skutecznie przyspieszyć pod koniec rywalizacji.

Produkcja Blitz Games w momencie premiery została przyjęta raczej chłodno.

Wideo - Michael Phelps: Push the Limit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper