Nightcaster

Nightcaster

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
VR1
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
21.01.2002
Europa:
31.05.2002
Producent:
VR1
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
21.01.2002
Europa:
31.05.2002

Nightcaster - opis gry

NightCaster to gra action-adventure wyprodukowana przez VR1 Entertainment i wydana przez Microsoft Game Studios. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie (była to jedna z pierwszych gier na ten sprzęt).

Fabuła - Nightcaster

Gra opowiada historię o niejakim Arranie. Początkowo jest zwykłym chłopakiem z niewielkiej wioski, lecz podczas zabawy w lesie z przyjaciółmi odkrywa on tajemniczy obiekt (orb), który informuje go, że musi wyruszyć w długą i niebezpieczną podróż, aby pokonać złego Nighcastera. Następnie bohater wpada w letarg i budzi się po kilkunastu latach już jako mężczyzna. Świat przez ten czas niestety nie miał się dobrze. Nighcaster wraz ze swoimi pomagierami rządzą i dzielą, terroryzując ludność.

Rozgrywka - Nightcaster

Produkcja VR1 Entertainment to action-adventure z naciskiem na “action”. Nasz podopieczny ma do dyspozycji rozmaite zaklęcia i podróżuje po fantastycznej krainie, walcząc z pomagierami antagonisty. Zaklęć jest całkiem sporo, bo aż ponad czterdzieści. Podzielić je można na kilka rodzajów: ogień, woda, światło, mrok. Różni przeciwnicy posiadają różnego rodzaju słabości, toteż musimy używać odpowiednich zaklęć w odpowiednim czasie. Głównym bohaterem poruszamy się za pomocą lewej gałki, a za pomocą prawej celujemy.

Na planszach (gra podzielona jest na levele) porozmieszczane są też znajdźki. Mają one postać orbów. Dzięki nim możemy zwiększać siłę zaklęć. Z czasem zdobywamy również nowe zaklęcia, bowiem do nie wszystkich mamy dostęp od pierwszych minut zabawy.

Co warto dodać, przez większość czasu gra hula w 60 klatkach na sekundę.

Wideo - Nightcaster

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper