Needy Streamer Overload

Needy Streamer Overload

8,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Xemono
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Inna
Premiery
Świat:
21.01.2022
Europa:
21.01.2022
Producent:
Xemono
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Inna
Premiery
Świat:
21.01.2022
Europa:
21.01.2022

Needy Streamer Overload - opis gry

Needy Streamer Overload to gra przygodowa point-and-click wyprodukowana przez Xemono i wydana przez WSS Playground. Tytuł ukazał się na PC. Pozwalał on graczom wcielić się w dziewczynę, która próbuje zostać popularną streamerką.

Fabuła - Needy Streamer Overload

Produkcja studia Xemono to symulator streamerki. Główną rolę odgrywa tutaj mająca szereg problemów nastoletnia dziewczyna Ame-chan. Po tym jak wylatuje ze szkoły zamyka się w swoich czterech ścianach żyjąc z przyjacielem, P-chanem, czyli postacią gracza. Ame nie może jednak bez końca bujać w obłokach. Dobija się do niej rzeczywistość w postaci np. czynszu do opłacenia. Dziewczyna postanawia więc zostać streamerką i przyjmuje pseudonim OMGkawaiiAngel.

Rozgrywka - Needy Streamer Overload

Rozgrywka sprowadza się do zarządzania ‘karierą’ Ame-chan. W rozmaite interakcje z dziewczyną wchodzimy za pomocą interfejsu przywodzącego na myśl system operacyjny Windows 95. Z ‘podopieczną’ można też porozmawiać dzięki komunikatorowi JINE.

Każdy dzień podzielony jest na trzy części: południe, zmierzch i wieczór. W ich trakcie możemy podejmować różne czynności, warto jednak dodać, że Ame streamować na żywo jest tylko w stanie wieczorami gdy ludzie są najbardziej aktywni. My w takich sytuacjach wchodzimy w buty moderatora usuwającego lub promującego komentarze widzów. Po wszystkim dziewczyna dzieli się swoimi przemyśleniami na serwisie Tweeter.

Działalność nasza i Ame przekłada się na liczbę widzów. W międzyczasie należy mieć też jednak na względzie trzy parametry odpowiadające za formę bohaterki: stres, afekcja (względem odbiorców) i tzw. mentalny mrok. Jeśli wskaźniki będą za niskie lub wysokie, odbije się to występach OMGkawaiiAngel. Oprócz tego dostarczamy jej też pomysły na kolejne streamy, spędzamy czas razem lub dawkujemy leki. Grę wieńczą aż 22 zakończenia. 

Wideo - Needy Streamer Overload

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper