Oxenfree II: Lost Signals

Oxenfree II: Lost Signals

6,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.0
NS 6.0
PC 7.0
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Night School
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
12.07.2023
Europa:
12.07.2023
Producent:
Night School
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
12.07.2023
Europa:
12.07.2023

Oxenfree II: Lost Signals - opis gry

Oxenfree II: Lost Signals to gra przygodowa wyprodukowana wyprodukowana przez Night School Studio i wydana przez Netflix. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 5 i PlayStation 4.

Fabuła - Oxenfree II: Lost Signals

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Oxenfree II: Lost Signals rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Główną bohaterką jest Riley Poverly, która po dłuższej przerwie przybywa do rodzinnej miejscowości Camena, by tam wraz z miejscową złotą rączką, Jacobem Summersem, postawić wieże radiowe wokół miasta. Zbożne dzieło bohaterów niesie jednak z sobą poważne konsekwencje: pojawiać zaczynają się bowiem portale do innych światów. Co gorsza, próby zrozumienia tego fenomenu napotykają opór. W mieście działa organizacja Parentage niezainteresowana wyjaśnieniem sprawy, a jakby tego było mało również siły nadprzyrodzone.

Rozgrywka - Oxenfree II: Lost Signals

Oxenfree II: Lost Signals, podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części, bliżej do miana interaktywnej opowieści niż do gry video w pełnym tego słowa znaczeniu. Kluczowym elementem rozgrywki jest prowadzenie konwersacji z innymi postaciami. W trakcie rozmów ma znaczenie nie tylko co powiemy, ale też kiedy powiemy. Jeśli będziemy zwlekać zbyt długo z odpowiedzią, pewne opcje dialogowe znikną. Nowe możliwości mogą się też otworzyć jeśli przerwiemy komuś wywód lub pomilczymy przez dłuższą chwilę.

Nowym patentem w drugiej części Oxenfree jest obecność walkie talkie. Dzięki temu urządzeniu główna bohaterka może utrzymywać kontakt z NPC-ami znajdującymi się w zupełnie innych miejscach, np. leśnikiem próbującym zrozumieć paranormalne zjawiska czy samotnym rybakiem chcącym z kimś pogadać. Częstotliwość konwersacji i ich przebieg ma wpływ na jakość relacji.

Wideo - Oxenfree II: Lost Signals

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper