Naruto Shippuden: Kizuna Drive

Naruto Shippuden: Kizuna Drive

7,2
13 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.07.2010
Europa:
25.07.2010
Polska:
25.03.2011
Producent:
Bandai Namco Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.07.2010
Europa:
25.07.2010
Polska:
25.03.2011

Naruto Shippuden: Kizuna Drive - opis gry

Naruto Shippuden: Kizuna Drive to bijatyka oparta na popularnej serii anime stworzona przez Namco Bandai i wydana w roku 2010 na PlayStation Portable.

W głównym trybie gry (Scenario) przedstawiona zostaje nieznana do tej pory fanom historia. Naruto po przemianie w Lisiego Demona puszcza z dymem Hidden Dream Village, niewielką wioskę, która do tej pory mogła cieszyć się przymierzem z rodzinną mieściną "blondyna" (Hidden Leaf Village). Pakt zostaje więc naruszony, co może spowodować nieodwracalne szkody - uwolnienie legendarnego demona zwanego Three Heads. Żeby jednak było ciekawiej, Naruto nie ma zielonego pojęcia o tym co się stało...

Każdy kolejny rozdział to ten sam schemat: wpadamy na niewielkich rozmiarów planszę, wybijamy wszystkich przeciwników, przenosimy się na kolejny obszar i zaczynamy zabawę od początku. Po kilku takich sekwencjach trafiamy na bossa. Całość uzupełnia masherski system walki. Proste combosy, Jutsu (odpalamy mając odpowiedni poziom Chakry, który możemy w każdej chwili naładować), shurikeny, wzywanie do pomocy jednego z trzech partnerów (wspomagającego, atakującego, bądź leczącego), prosta kustomizacja postaci (zwoje poprawiające statystyki, specjale itp.) i ataki łączone to główne elementy opisujące starcia.

Na szczególną uwagę zasługują wspomniane ataki grupowe, podczas których żonglujemy przeciwnikiem nabijając licznik combosów, by w odpowiednim momencie przeprowadzić akcję kończącą. Cieszą też fajnie zrealizowane scenki wypełnione po brzegi sytuacyjnym humorem, który fani serialu z miejsca podchwycą. Trzeba jednak zaznaczyć, że w pełni animowane jest tylko intro, podczas którego zaśpiewała Takeuchi Junko. Do naszej dyspozycji oddany zostaje też tryb Free Scenario, w którym czeka ponad 60 dodatkowych misji. Do rozgrywki możemy przystąpić nawet z trzema żywymi partnerami, wybierając jedną z 16 dostępnych postaci (Choji, Ino, Sai, Neji, Hinata, Lee itd). To tutaj dopieścimy swoich ulubieńców, pobijemy rekordy w poszczególnych misjach i odblokujemy rożnego rodzaju bonusy. W grze możemy usłyszeć oryginalne głosy z anime i cieszyć oko przyzwoitą jak na PSP oprawą pociągniętą cel-shadingiem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Naruto Shippuden: Kizuna Drive

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper