Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team

7,1
25 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spike
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.09.2010
Europa:
22.10.2010
Producent:
Spike
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.09.2010
Europa:
22.10.2010

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team - opis gry

Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team to bijatyka 3D, wydana w 2010 roku na PlayStation Portable i oparta na popularnej na całym świecie mandze/anime. To pierwsza produkcja w historii serii, w której gracze mogą toczyć starcia w tag-teamach (2 na 2).

Najłatwiej byłoby napisać, że jest to konwersja Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3, z dodaną opcją Tag, jednak byłoby to pójście na łatwiznę. Głównym daniem jest tryb Dragon Walker, w którym fabuła po raz kolejny skupia się na wątkach znanych z serii Z, począwszy od Saiyan Saga, a skończywszy na Majin Buu Saga. Tryb ten podzielony został na rozdziały składające się z kilku misji, których podejmujemy się odnajdując odpowiednie miejsca na mapce świata. Producenci gry przygotowali roster z 70 postaciami (część odkrywamy w miarę postępów w grze), które możemy podrasować za punkty zdobywane podczas walk, tudzież zakupione przedmioty. Fabuła przedstawiona jest w formie nieruchomych kadrów z anime. Pewnym urozmaiceniem jest opcja "What If", dzięki której możemy zobaczyć alternatywne wersje znanych wydarzeń.  

Pozostałe tryby to Battle 100 (stajemy do walki z dwuosobowymi drużynami), Survival, Free Battle, Training oraz Mutliplayer (gra przez Sieć lub ad-hoc dla 4 graczy). Sam system walki doczekał się kilku kosmetycznych zmian. Jedyną istotną nowością jest możliwość walki w duecie. Oprawa, jak na możliwości PSP, prezentuje się przeciętnie, choć trzeba przyznać, że większość plansz zbudowano od nowa (wciąż można zniszczyć niektóre ich elementy), a ataki specjalne robią momentami spore wrażenie. Gra doczekała się angielskiego dubbingu, a za największą wadę recenzenci uznali kiepsko pracującą kamerę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Dragon Ball Z: Tenkaichi Tag Team

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper