Nanostray

Nanostray

5,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

DS 5.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Shin'en
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.01.2006
Europa:
10.02.2006
Producent:
Shin'en
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.01.2006
Europa:
10.02.2006

Nanostray - opis gry

Nanostray to scrollowana strzelanina (tzw. shmup) wyprodukowana przez niemieckie studio Shin’en Multimedia i wydana przez Majesco Entertainment. Tytuł ukazał się w 2006 roku tylko na NDS-ie.

Nanostray inspiruje się takimi grami jak seria Raiden czy Tyrian. Mamy tu innymi słowy do czynienia ze shmupem wertykalnym, w którym ekran przesuwa się z góry na dół. Produkcja składa się z ośmiu plansz, które można ogrywać na trzech stopniach trudności. Każdy kolejny ogranicza nasze możliwości, zmniejszać ilość energii, kontynuacji i bomb.

Dalsza część tekstu pod wideo

Zasady, jak na shmupa przystało, są proste - niszczymy wszystko co się nam nawinie na celownik. Przeciwnicy występują oczywiście w hurtowych ilościach, a do tego dochodzą wielcy bossowie na końcu każdej planszy. Po drodze zbieramy power-upy zwiększające nasz potencjał bojowy oraz monety nabijające licznik punktów. Nasz pojazd dysponuje czterema rodzajami broni i każda z nich jest w stanie odpalić niszczycielski atak specjalny. Nanostray korzysta przy tym z funkcji konsoli. Za pomocą ekranu dotykowego da się skanować bossa, co dostarcza informacji o jego słabościach, używać radaru i zarządzać uzbrojeniem.

Twórcy udostępnili cztery warianty rozgrywki. Ten najważniejszy to Adventure, w którym zaliczamy plansze podzielone na oddzielne grupy i odblokowujemy dodatkową zawartość. Dalej jest Arcade, gdzie koncentrujemy się tylko na nabijaniu punktów, Challenge, zestaw 22 wyzwań dla największych wyjadaczy, oraz Multiplayer. W tym ostatnim mamy do wyboru cztery warianty rozgrywki skupiające się na zdobywaniu punktów w różnych okolicznościach. Do gry wystarczy jeden cartridge.

Wideo - Nanostray

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper