Namco Museum DS

Namco Museum DS

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
M2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.09.2007
Europa:
22.02.2008
Producent:
M2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.09.2007
Europa:
22.02.2008

Namco Museum DS - opis gry

Namco Museum DS to składanka zawierająca największe klasyki Namco z tzw. “złotej ery automatów” (i nie tylko). Za jej produkcję odpowiadało japońskie studio M2 specjalizujące w portowaniu starych gier na nowe sprzęty.

Na cartridge’u znajdziemy osiem gier. Jest to Pac-Man, Galaga, Xevious, Galaxian, Dig Dug II, Mappy, The Tower of Druaga oraz Pac-Man VS. Wszystkie te gry, z wyjątkiem ostatniej, pochodzą z tak zwanej złotej ery automatów. Pac-Man VS. ukazał się natomiast na GameCube’ie a przy pracach nad nim czuwał sam Shigeru Miyamoto. Gra korzystała z funkcji pozwalającej podłączyć stacjonarkę Nintendo z Game Boy Advance. Jeden gracz wcielał się w przemierzającego labirynty Pac-Mana, a pozostała trójka przejmowała kontrolę nad próbującymi go dopaść duchami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Poszczególne gry tworzące składankę zostały lekko zmodyfikowane. Na uwagę zasługuje w tym kontekście zwłaszcza kwestia bugów, które pojawiały się w każdej ze wspomnianych wyżej gier (z wyjątkiem Pac-Man VS.). Otóż tutaj zostały one wyeliminowane, choć gracze mogą też w ustawieniach wybrać, że chcą grać z bugami obecnymi w pierwowzorze.

Twórcy dodali tu i ówdzie wskazówki i porady, jak grać, a także tryb “jukebox”, w którym możemy odsłuchać ścieżek dźwiękowych z gier dostępnych na cartridge’u. Jest to też pierwsza tego typu składanka Namco na sprzętach Nintendo zapisująca najlepsze wyniki.

Składanka robi także użytek z funkcji Wi-Fi konsoli. Możemy grać w multi tam gdzie jest to możliwe oraz wysyłać gry innym posiadaczom przenośniaka Nintendo.

Namco Museum DS było sprzedawane także w zestawie z Pac-Man World 3 (dotyczy to rzecz jasna tylko wersji na NDS-a).

Wideo - Namco Museum DS

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper