Murder Mystery Machine

Murder Mystery Machine

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 6.0
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blazing Griffin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019
Producent:
Blazing Griffin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019

Recenzja redakcji

Murder Mystery Machine - recenzja gry. Lepiej się przyznaj
6.0
Murder Mystery Machine - recenzja gry. Lepiej się przyznaj
NS PC PS4 XONE MOBILE

Murder Mystery Machine - opis gry

Murder Mystery Machine to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Blazing Griffin i wydana przez Microids. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych (Apple Arcade), a następnie trafił na PC i konsole PS4, Xbox One oraz Switch.

Fabuła - Murder Mystery Machine

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Blazing Griffin pozwala nam wejść w buty nowego członka District Crime Agency, w której pomagamy detektywom Cassandrze Clarke i Nate'owi Houstonowi w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Punktem wyjścia dla fabuły jest morderstwo ważnego polityka, do którego miało dojść w trakcie rzekomego włamania. 

W pracach nad scenariuszem Murder Mystery Machine brały udział osoby z doświadczeniem w branży filmowej. Dodać też warto, że gra ma strukturę odcinkową.

Rozgrywka - Murder Mystery Machine

Pod względem rozgrywki produkcja Blazing Griffin przypomina trochę serię Ace Attorney. Naszym zadaniem jest przeprowadzić śledztwo mające na celu dojście do prawdy. Nasi podopieczni odwiedzają miejsca kluczowe dla sprawy, by znaleźć ślady mogące pchnąć dalej śledztwo. Gra daje nam możliwość przybliżania wskazanych zakamarków bądź wchodzenia w interakcje z niektórymi obiektami (te są oznaczone) i NPC-ami (możemy wówczas wybierać podpowiedzi pozwalające pokierować dyskusją). Wiedzę pozwala natomiast uporządkować tzw. Workspace, specjalne menu w formie rozpiski, w którym pojawiają się wszystkie informacje o prowadzonym śledztwie.  

Co warto dodać, Murder Mystery Machine posiada interfejs point-and-click, zaś sama gra została zaprojektowana z myślą o ekranach dotykowych. 

Wideo - Murder Mystery Machine

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper