Mr. Driller DrillLand

Mr. Driller DrillLand

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 6.0
XSX|S -
NS 7.5
PC -
PS4 6.5
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.06.2020
Europa:
25.06.2020

Mr. Driller DrillLand - opis gry

Mr. Driller DrillLand to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Mr. Driller DrillLand

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia zabawy nie uległy zmianie względem poprzednich odsłon cyklu. DrillLand to remaster gry wydanej pierwotnie na GameCube'a w 2002 roku (tytuł nie ukazał się wówczas na Zachodzie). Zasady są tu bardzo proste. Naszym zadaniem jest pokonać wyznaczony dystans przewiercając się coraz głębiej pod ziemię. Na drodze natykamy się na różnokolorowe bloki, które możemy bez trudu wyeliminować (zniszczenie bloku o konkretnym kolorze niszczy niszczy te same, które do niego przylegają), oraz na głazy, które pozbawiają nas tlenu (w miarę możliwości należy ich unikać). Jeśli stracimy zapasy tlenu przed dokończeniem levelu, przegrywamy.

Produkcja Bandai Namco oferuje pięć wariantów rozgrywki na różny sposób modyfikujących opisane powyżej zasady. World Tour i Star Driller to te bardziej tradycyjne tryby, zwłaszcza ten pierwszy. W Star Driller z kolei pojawiają się dodatkowe rodzaje bloków oraz power-upy. W Horror Night House wcielamy się w łowcę duchów, który musi pozyskiwać wodę święconą, a następnie niszczyć bloki z duchami. W Drindy Adventure jesteśmy poszukiwaczem przygód - przebijamy się przez lochy radząc sobie z najróżniejszymi pułapkami. Piąty tryb, Hole of Druaga, jest natomiast inspirowany klasyczną grą Tower of Druaga. W nim przemierzamy nieliniowe dungeony walcząc z przeciwnikami, zbierając złote monety itd. 

Oprócz trybów singlowych dostępny jest także multiplayer polegające na rywalizacji. Dostępne są dwa: wyścig (kto pierwszy dotrze na koniec planszy) oraz walka. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie. 

Wideo - Mr. Driller DrillLand

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper