Mr. Driller: Drill Spirits

Mr. Driller: Drill Spirits

6,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
30.11.2004
Europa:
11.03.2005
Polska:
11.03.2005
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
30.11.2004
Europa:
11.03.2005
Polska:
11.03.2005

Mr. Driller: Drill Spirits - opis gry

Mr. Driller: Drill Spirits to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Namco. Tytuł ukazał się tylko na NDS-a w 2004 roku (był także dostępny w dystrybucji cyfrowej w DSiWare).

Drill Spirits opiera się na tych samych zasadach co poprzednie odsłony serii Mr. Driller. Naszym zadaniem jest pokonać wyznaczony dystans przewiercając się coraz głębiej pod ziemię. Na drodze natykamy się na różnokolorowe bloki, które możemy bez trudu wyeliminować (zniszczenie bloku o konkretnym kolorze niszczy te same doń przylegające), oraz na głazy, które pozbawiają nas tlenu. W miarę możliwości należy ich unikać. Rozgrywkę śledzimy na dwóch ekranach konsoli i jeśli chcemy możemy używać ekranu dotykowego.

Gra nie posiada żadnego wątku fabularnego, choć w trakcie postępów możemy odblokować nowe postacie. Oprócz głównego bohatera, czyli Taizo Horiego, jest to jeszcze szóstka innych bohaterów. Produkcja Namco posiada cztery warianty zabawy. W Mission Driller odwiedzamy różne zakątki świata i realizujemy wyznaczone nam cele. Zaliczenie jednej miejscówki pozwala odblokować jedną bonusową postać. Drugi jest Pressure Driller, w którym zmagamy się z wielkim wiertłem. “Zmagamy”, bowiem rzecz polega nie tyle na ucieczce, co szukaniu ognistych kul, którymi możemy zniszczyć przeciwnika. Dalej jest jeszcze Time Attack, czyli wiercenie na czas (dostępnych jest w nim dziesięć plansz), oraz Driller Race, tutejszy multiplayer. Umożliwia on wspólną zabawę pięciu osobom jednocześnie.

Co warto dodać, wersja europejska została wzbogacona o dodatkową zawartość, której nie posiadała wydana w pierwszej kolejności wersja amerykańska.

Wideo - Mr. Driller: Drill Spirits

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper