Meteos: Disney Magic

Meteos: Disney Magic

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Q Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.04.2007
Europa:
01.06.2007
Producent:
Q Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.04.2007
Europa:
01.06.2007

Meteos: Disney Magic - opis gry

Meteos: Disney Magic to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez japońskie studio Q Entertainment we współpracy z Aspect i wydana przez Buena Vista Games. Tytuł ukazał się tylko na NDS-a.

Rozgrywka Disney Magic nie różni się wiele od pierwszej części Meteos, lecz gra wprowadza kilka nowych patentów. Inna jest też otoczka. Nie ratujemy już wszechświata, tylko staramy się ‘ponaprawiać’ bajki Disneya i zafundować im prawdziwe, szczęśliwe zakończenie.

Podczas zabawy musimy odwrócić konsolę tak żeby trzymało się ją jak książkę. Po prawej stronie obserwujemy wówczas właściwą rozgrywkę. Na planszy pojawiają się różnokolorowe bloki z wizerunkami bohaterów filmów, a naszym zadaniem jest połączyć co najmniej trzy takie same. Jeśli nam się uda, część z nich zostanie wybita w powietrze. Rzecz polega na tym, by bloki ostatecznie wyrzucić z planszy. Od czasu do czasu pojawiają się power-upy ułatwiające zadanie, np. Rocket Block, który wystrzeliwuje w powietrze znaczną część zalegających bloków. Względem pierwowzoru doszła możliwość przestawiania bloków także na boki, a nie tylko w górę i w dół.

Gra posiada kilka wariantów zabawy. Najważniejszy z nich to Story Mode, w którym odwiedzamy plansze inspirowane różnymi filmami Disneya. Są to między innymi Lilo i Stictch, Toy Story, Mała syrenka, The Nightmare Before Christmas i Piraci z Karaibów. Do wyboru mamy kilka stopni trudności. Dalej jest Challenge Mode oferujący dwa kolejne tryby - Simple Mode, gdzie gramy dopóki nie przegramy, oraz Time Attack. Poza tym nie zabrakło multiplayera (a w nim dwóch trybów), w którym grać mogą nawet cztery osoby jednocześnie. Do wspólnej rozgrywki wystarczy jeden cartridge.

Wideo - Meteos: Disney Magic

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper