Motor Mayhem: Vehicular Combat League

Motor Mayhem: Vehicular Combat League

5,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Beyond Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.06.2001
Europa:
23.11.2001
Producent:
Beyond Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
20.06.2001
Europa:
23.11.2001

Motor Mayhem: Vehicular Combat League - opis gry

Motor Mayhem: Vehicular Combat League to gra akcji typu “car combat” wyprodukowana przez amerykańskie studio Beyond Games i wydana przez Infogrames. Tytuł ukazał się na wyłączność dla PlayStation 2.

W Motor Mayhem mamy do czynienia ze sportem w przyszłości, którego uczestnicy zasiadają za kierownicami uzbrojonych po zęby pojazdów. Ot, założenia w jak wielu innych grach typu car combat. Do dyspozycji otrzymujemy dziewięciu cudaków. Każda z tych postaci posiada pewną (raczej szczątkową) historię, a ich ‘background’ wpływa na to, jak postrzegani są przez publiczność. Zwycięstwo jednych witane jest z entuzjazmem, innych buczeniem, a jeszcze innych ze strachem.

Starcia rozgrywają się na różnych planszach. Może to być dla przykładu zwykła arena, stacja kosmiczna lub usłane wrakami dno morza. Na planszach znajdują się różne interaktywne obiekty, a otoczenie jest generalnie mocno zniszczalne (niszczenie niektórych elementów może nawet przed nami otworzyć zupełnie nowy obszar). Zawodnicy biorący udział w rywalizacji dysponują wieloma broniami (jest ich około czerdzieści). Oprócz tych podstawowych (takich jak rakiety, lasery, działa itd.) oraz upgrade’ów postacie mają też swoje specjalne ataki.

Motor Mayhem posiada trzy warianty rozgrywki plus multiplayer dla maksymalnie dwóch osób. Jest to Eliminator, gdzie staramy się wyeliminować wszystkich rywali, Deathmatch, w którym zadanie polega na zdobyciu jak największej liczby punktów w wyznaczonym czasie (a te zdobywamy niszcząc przeciwników), oraz Endurance - seria pojedynków jeden na jednego. Multiplayer to natomiast zwyczajny deathmatch. Co warto jednak dodać, hula on (przeważnie) w 60 klatkach na sekundę.

Rozgrywce przygrywają licencjonowane kawałki takich kapel Crystal Method i Methods of Mayhem.

Wideo - Motor Mayhem: Vehicular Combat League

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper