Monster Jam Maximum Destruction

Monster Jam Maximum Destruction

5,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 5.6
GC -
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inland Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.06.2002
Europa:
30.01.2003
Producent:
Inland Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Samochodówka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.06.2002
Europa:
30.01.2003

Monster Jam Maximum Destruction - opis gry

Monster Jam: Maximum Destruction to gra akcji typu car combat wyprodukowana przez studio Inland Productions i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2, GameCube i Game Boy Advance.

Rozgrywka - Monster Jam: Maximum Destruction

W odróżnieniu od innych gier z monster truckami w roli głównej tutaj nie mamy do czynienia z wyścigami, ale z gatunkiem car combat reprezentowanym przez takie tytuły jak chociażby seria Twisted Metal. W produkcji Inland/Ubisoftu otrzymujemy do wyboru na początek ponad dwadzieścia samochodów wspomnianego typu, które różnią się nieco kilkoma parametrami (nie różnią się natomiast bronią lub atakami specjalnymi). Rywalizacja, podczas której musimy zniszczyć pojazdy przeciwników, odbywa się na różnych planszach. Może to być dla przykładu lodowisku, rzymskie koloseum, baza wojskowa czy Las Vegas. Jedna taka mapka składa się z kilku pomieszczeń, a w nich porozmieszczane są niekiedy różne zniszczalne elementy. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów uzbrojenia, jak karabiny maszynowe czy wyrzutnie rakiet, ale najlepszym sposobem na pokonanie rywali jest ich taranowanie.

Maximum Destruction oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to kariera, w której walczymy na ośmiu arenach (po trzy razy). Wraz z postępami w niej osiąganymi możemy odblokować nową zawartość, np. inne samochody. Do tego dochodzi też quick play, czyli szybka rywalizacja bez dodatkowych ceregieli, multiplayer dla dwóch osób jednocześnie oraz kilka minigier jak chociażby wyścigi.

Wersja z Game Boy Advance różni się od tych z ‘dużych’ platform. Rozgrywkę śledzimy za sprawą kamery zawieszonej nad planszą, a do wyboru mamy kilka wariantów zabawy, jak destruction, trickstyle czy freestyle.

Wideo - Monster Jam Maximum Destruction

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper