Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
08.02.2019
Europa:
08.02.2019
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
08.02.2019
Europa:
08.02.2019

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 - opis gry

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2 to gra traktująca o wyścigach supercrossowych. Za jej produkcję odpowiadało włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja Milestone to kolejna gra z serii Monster Energy Supercross: The Official Videogame. Tytuł oferuje szereg usprawnień i nowej zawartości względem poprzedniej części. 

Najważniejszym trybem w grze jest kariera. Główne założenia są w niej dość standardowe. Zaczynamy od stworzenia własnego zawodnika, który następnie próbuje piąć się po kolejnych szczeblach supercrossowej hierarchii. Zmagania rozpoczynamy od najmniej prestiżowych zawodów (klasa 250cc), po czym usilnie pracujemy, by ten stan rzeczy zmienić i zacząć rywalizować w wyższych kategoriach (jak 450cc). 

Istotną częścią rozgrywki jest w przypadku kariery planowanie tygodnia. Możemy wziąć udział w treningach (służy do tego otwarta miejscówka Compound, gdzie można szlifować umiejętności w rozmaitych dziedzinach) lub zaangażować się w kampanie promocyjne, co pozwala gromadzić punkty sławy. Im więcej ich mamy na koncie, tym większa szansa, że pozyskamy lepszych sponsorów. Sponsorzy są zaś źródłem gotówki, bez której na dłuższą metę nie mamy szans w rywalizacji z najlepszymi. W grze znajdziemy ponad 80 zawodników startujących w klasach 450SX i 250SX.

Oprócz trybu kariery Monster Energy Supercross 2 posiada też inne warianty rozgrywki: pojedynczy wyścig, możliwość rozegrania mistrzostw, jazda na czas, multiplayer dla maksymalnie dwunastu osób etc. Co warto dodać, postępy w różnych trybach pozwalają odblokowywać nowe miejscówki w Compound. Dostępny jest ponadto edytor umożliwiający tworzenie własnych torów i dzielenie się nimi z innymi graczami.

Wideo - Monster Energy Supercross: The Official Videogame 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper