Rush Rally 3

Rush Rally 3

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Brownmonster
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
27.03.2019
Europa:
27.03.2019
Producent:
Brownmonster
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
27.03.2019
Europa:
27.03.2019

Rush Rally 3 - opis gry

Rush Rally 3 to gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych wyprodukowana i wydana przez studio Brownmonster. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych oraz konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Rush Rally 3

Rush Rally 3 to tworzona z myślą o urządzeniach przenośnych gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych, która w założeniach twórców ma zaoferować poziom rozgrywki i realistyczny model jazdy przypominający ten z podobnych tytułów wydawanych na komputerach i konsolach stacjonarnych. 

Produkcja Brownmonster oferuje kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszy z nich to kariera, która nie odbiega od tego, co fani gatunku znać mogą z innych podobnych produkcji. Na starcie otrzymujemy skromny samochód, a następnie biorąc udział w rozmaitych zawodach -- i osiągając wyniki -- zarabiamy pieniądze pozwalające nam piąć się stopniowo w rajdowej hierarchii. Twórcy przygotowali łącznie ponad siedemdziesiąt odcinków, na których odbywa się rywalizacja. Dodać warto, że zawody odbywają się w najróżniejszych warunkach, a istotne znaczenie w ich trakcie ma np. nawierzchnia czy warunki pogodowe.

Poza karierą w Rush Rally 3 znajdziemy także kilka innych atrakcji. Są to pojedyncze rajdy, możliwość rywalizowania z innymi graczami przez internet (podczas jazdy, wzorem innych rajdówek, rywale nie znajdują się na trasie przejazdu), a także specjalne wyzwania testujące nasze umiejętności (co jakiś czas są one regularnie udostępniane przez sieć). Do wyboru mamy kilkadziesiąt samochodów, lecz są to fikcyjne modele aut wzorowane na tych z rzeczywistości. 

Warto też dodać, że gra oferuje kilka wariantów ustawień. Od naszego wyboru w tej dziedzinie zależy, czy będziemy jeździć z asystami, czy zdecydujemy się na model najbardziej realistyczny, pozbawiony wszelkich udogodnień.

Wideo - Rush Rally 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper