MotoGP 19

MotoGP 19

9,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 9.0
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
06.06.2019
Europa:
06.06.2019
Polska:
06.06.2019
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
06.06.2019
Europa:
06.06.2019
Polska:
06.06.2019

MotoGP 19 - opis gry

MotoGP 19 to gra wyścigowa wyprodukowana przez włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

MotoGP 19 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych włoskiego studia Milestone poświęcona wyścigom motocyklowym w najwyższej ich klasie. Tytuł oferuje oczywiście pełną licencję MotoGP, dzięki czemu uraczymy w nim wszystkich zawodników, zespoły oraz tory (jest ich dziewiętnaście), na których odbywają się zawody. Oprócz tego developer przygotował też jednak szereg atrakcji dla miłośników tego sportu w postaci wyzwań nawiązujących do prawdziwych wydarzeń z historii MotoGP, a ich zaliczanie pozwala odblokowywać bonusową zawartość, jak nowe motocykle czy zawodników.

Głównym trybem gry jest Career, czyli kariera. Zmagania w niej rozpoczynamy od stworzenia własnego zawodnika, a następnie pniemy się systematycznie po kolejnych szczebelkach wyścigowej hierarchii. Marszu nie rozpoczynamy wcale od klasy MotoGP - do niej trzeba się dopiero dochrapać. W rzeczywistości naszym pierwszym krokiem są testy zimowe oraz Red Bull Rookies Cup. Jeśli się sprawdzimy, wejdziemy do najniższej klasy Moto. Gra daje nam możliwość, czy chcemy uczestniczyć w całym weekendzie wyścigowym (wraz z przygotowaniami i kwalifikacjami), czy ograniczyć się tylko do samego wyścigu.

Największą nowością MotoGP 19 jest A.N.N.A. Jest to system sztucznej inteligencji, dzięki któremu nasi rywale mają się uczyć i reagować na wydarzenia na torze w czasie rzeczywistym.

Poza wspomnianymi powyżej trybami Milestone udostępniło też multiplayer (po premierze twórcy organizowali także przez sieć zawody dla graczy) oraz edytor. Pozwala nam on zmienić sporo rzeczy: wygląd kasku, wzoru na plecach itd. Naszymi dziełami możemy się następnie dzielić z innymi przez internet lub oni mogą się dzielić z nami.

Wideo - MotoGP 19

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper