Gravel

Gravel

6,8
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
XONE 6.5
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
27.02.2018
Europa:
27.02.2018
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
27.02.2018
Europa:
27.02.2018

Gravel - opis gry

Gravel to gra wyścigowa traktująca o rajdach wyprodukowana i wydana przez włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Studio Milestone, które kojarzone jest głównie za sprawą gier o wyścigach motocyklowych, tym razem na blat bierze rajdy samochodowe. Gravel to wyścigi arcade’owe, co oznacza, że model jazdy nie należy do najbardziej realistycznych pod słońcem. Do dyspozycji mamy różne asysty, w tym możliwości przewinięcia czasu i naprawienia popełnionych błędów, choć istnieje też możliwość wyłączenia wszelkiego rodzaju wspomagaczy. Do tego dochodzi też możliwość grzebania w ustawieniach samochodów.

Główny atrakcja Gravel to tryb kariery, w którym nasze zmagania przedstawia fikcyjny program telewizyjny Off-Road Masters. Rozgrywka wygląda w nim dość podobnie jak w innych grach tego typu. Zaczynamy skromnie ze słabą maszyną, lecz startując w kolejnych zawodach zdobywamy gwiazdki, które pozwalają nam się piąć po kolejnych szczeblach wyścigowej hierarchii, odblokowywać nowe turnieje i lepsze samochody. Co ciekawe, od czasu do czasu stajemy też do rywalizacji z ‘bossami’. Łącznie “kariera” składa się z piętnastu ‘odcinków’, a kolejne wyzwania to nie tylko wyścigi, ale też time triale czy tak zwane smash-upy, podczas których próbujemy zdemolować określoną liczbę obiektów w konkretnym czasie. Zawody odbywają się w różnych zakątkach świata (i na różnej nawierzchni). Jest to dla przykładu Namibia, Alaska czy Los Angeles.

Poza karierą dostępny jest też Free Play, Time Attack oraz multiplayer. W sieciowej rywalizacji może brać udział maksymalnie dwanaście osób jednocześnie, co więcej, twórcy przygotowali też cotygodniowe wyzwania testujące umiejętności graczy.

Wideo - Gravel

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper