Mission: Impossible

Mission: Impossible

6,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 6.0
N64 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Infogrames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
18.11.1999
Europa:
19.07.2000
Producent:
Infogrames
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
18.11.1999
Europa:
19.07.2000

Mission: Impossible - opis gry

Mission: Impossible to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez firmę Infogrames. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation oraz Nintendo 64. Powstał on na bazie filmu o tej samej nazwie, który w kinach wyświetlany był w 1996 roku.

Głównym bohaterem gry jest Ethan Hunt, agent specjalny działający dla Impossible Missions Force. Hunt otrzymuje nowe wytyczne, gdy jedna z agentek IMF zostaje porwana przez pracownika ambasady rosyjskiej w Pradze. Sprawca, niejaki Alexander Golystine, nie poprzestaje jednak tylko na tym. Wykrada on też listę Non-Official Cover, która zawiera nazwiska agentów CIA działających pod przykrywką. Hunt musi ją odzyskać zanim zostanie odcyfrowana. Pech jednak jednak chce, że po drodze sam zostaje uznany za kreta. Główny wątek bazuje na fabule filmu, dodać jednak warto, że tu i ówdzie zostały wprowadzone mniejsze i większe zmiany, np. pewne wątki wyrugowano, a inne rozbudowano.

Mission: Impossible to gra action-adventure stawiająca nacisk na skradanie. Nasz podopieczny ma do dyspozycji różne bronie (palna i nie tylko) oraz gadżety, w tym także znany z filmu Facemaker, który pozwala zmienić wizerunek Hunta upodabniając się chociażby do ogłuszonego nieprzyjaciela. W ten sposób możemy przeczesywać teren nie zwracając niczyjej uwagi, choć zaznaczyć warto, że niewiele trzeba, aby się zdekonspirować. Wystarczy wyciągnięcie broni (co było krytykowane w momencie premiery). Samo zabijanie także nie jest wskazane

Na przejście czeka tu pięć misji, które składają się z pomniejszych leveli (tych jest łącznie dwadzieścia). Generalnie wydarzenia w grze z grubsza podążają tropem filmu, choć pojawiają się także zupełnie nowe epizody, jak np. ten, którego akcja rozgrywa się w Rosji.

Wideo - Mission: Impossible

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper