Metal Gear Solid: Special Missions

Metal Gear Solid: Special Missions

8,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
23.09.1999
Europa:
29.10.1999
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
23.09.1999
Europa:
29.10.1999

Metal Gear Solid: Special Missions - opis gry

Metal Gear Solid: Special Missions to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się na PlayStation. Był on swego rodzaju dodatkiem do pierwszej odsłony Metal Gear Solid.

Rozgrywka - Metal Gear Solid: Special Missions

Metal Gear Solid: Special Missions to dodatek do pierwszej odsłony Metal Gear Solid z PS1. Był on sprzedawany oddzielnie (choć istniały też zestawy z ‘podstawką’) i wymagał zapisu stanu gry z pierwowzoru.

Produkcja Konami jest całkowicie pozbawiona fabuły. Zamiast tego mamy tu do czynienia z pakietem trzystu misji testujących nasze umiejętności w najróżniejszych dziedzinach. Mamy tu zatem misje skradankowe (bez broni lub z pistoletem SOCOM), zadania testujące zdolność posługiwania się każdym typem broni (standardowe i dla zaawansowanych), od pistoletu po ładunki wybuchowe, oraz te specjalne. Zdecydowana ich większość ma miejsce w wirtualnej rzeczywistości, niektóre w lokacjach znanych z ‘podstawki’.

Jeśli chodzi o tę ostatnią kategorię, oferuje ona najbardziej zróżnicowane wyzwania. Znajdziemy wśród nich łamigłówki, zagadki kryminalne czy starcia z przeważającymi siłami wroga. Pojawiają się tu przy tym atrakcje w rodzaju olbrzymich strażników i latających spodków. Największą atrakcją Special Missions są jednak misje, w trakcie których przejmujemy kontrolę nad Ninją, jedną z postaci z MGS1. Pod względem umiejętności znacząco różni się on od Solid Snake’a - walczy kataną, potrafi skakać i korzystać z kamuflażu (choć ten redukuje wskaźnik zdrowia). 

Oprócz kilkuset misji gra oferuje także kilka innych atrakcji, jak zwiastuny czy tryb fotograficzny. W tym drugim robimy zdjęcia Mei Ling i Naomi. Im lepszą notę otrzymamy za przejście MGS1, tym bliżej będziemy mogli do nich podejść w trakcie 'sesji'. 

Wideo - Metal Gear Solid: Special Missions

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper