MX vs ATV Untamed

MX vs ATV Untamed

5,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.0
X360 4.0
Wii 7.0
PSP 5.0
DS -
PS2 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
17.12.2007
Europa:
07.03.2008
Polska:
10.04.2008
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
17.12.2007
Europa:
07.03.2008
Polska:
10.04.2008

MX vs ATV Untamed - opis gry

MX vs. ATV Untamed to gra wyścigowa wyprodukowana przez ekipę Rainbow Studios i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, PlayStation 3, Xboxa 360, Wii, PlayStation Portable oraz NDS-a. Był on następcą MX vs. ATV Unleashed.

Untamed to kolejna odsłona serii MX vs. ATV traktującej o wyścigach offroad, w których udział biorą motocykle, quady, pustynne buggy i samochody. Produkcja Rainbow Studios oferuje sześć rodzajów zawodów: Supercross, Nationals, Opencross, Supermoto, Freestyle oraz Rally. Ponadto jest także X-Cross łączący w jeden turniej wszystkie te konkurencje. Najważniejszym trybem jest tutaj kariera, w której ścigamy się z zawodnikami startującymi w rzeczywistości. W jej trakcie bierzemy nie tylko udział w wyścigach, ale także np. staramy się pozyskać sponsorów, co przynosi rozmaite korzyści, przede wszystkim lepsze maszyny. Posiadane pojazdy można potem modyfikować.

Dalsza część tekstu pod wideo

W grze zaimplementowano system pozwalający wykręcać w powietrzu różne ewolucje. Większość z nich wykonać łatwo, lecz są też i takie wymagające większych umiejętności. Wszystkich jest łącznie ponad pięćdziesiąt. O czym warto wspomnieć, w MX vs. ATV Untamed dodano także Crash Camera, specjalny myk przedstawiający wypadki w slow-motion. Jeśli wykopyrtniemy się np. w trakcie wykonywania triku, będziemy mogli to zobaczyć także w bardziej atrakcyjnej formie.

Oprócz zwykłych wyścigów gra posiada minigry urozmaicające zabawę, np. hokej z quadami.

Wersje na PSP i NDS-a nieco się różnią od tych z dużych konsol. Nie posiadają one trybu sieciowego (choć wersje z PS2 i Wii też go nie mają) a poza tym wycięto z nich część zawartości.

Wideo - MX vs ATV Untamed

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper