MXGP3: The Official Motocross Videogame

MXGP3: The Official Motocross Videogame

5,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 5.7
NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
30.05.2017
Europa:
30.05.2017
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
30.05.2017
Europa:
30.05.2017

MXGP3: The Official Motocross Videogame - opis gry

MXGP3: The Official Motocross Videogame to gra wyścigowa traktująca o motocrossie wyprodukowana i wydana przez włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

MXGP3: The Official Motocross Videogame to trzecia odsłona motocrossowej serii włoskiego studia Milestone. W nowej odsłonie cyklu wprowadzono szereg usprawnień. Przede wszystkim zmieniono silnik. Gra działa na silniku Unreal Engine 4, co pozwoliło osiągnąć wyraźnie lepszy poziom oprawy graficznej. Co więcej, podczas rozgrywki wpływ na przebieg rywalizacji mają takie czynniki, jak dynamiczna zmiana warunków atmosferycznych czy rodzaj nawierzchni. W grze do naszej dyspozycji oddano w sumie osiemnaście starannie odwzorowanych torów znanych z prawdziwych zawodów MXGP oraz motocykle producentów takich jak KTM, Husqvarna, Honda, TM, Kawasaki oraz Yamaha.

Produkcja Milestone oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to pojedynczy szybki wyścig, rywalizacja sieciowa, możliwość rozegrania mistrzostw, a także kariera. Ten ostatni tryb jest najważniejszy. Schemat wygląda w nim podobnie do tego z wielu innych gier tego samego gatunku. Zmagania rozpoczynamy jako początkujący zawodnik w niższej klasie MX2, ale wraz z postępami wspinamy się po kolejnych szczeblach sportowej hierarchii. Towarzyszy nam menedżer, który wyznacza cele do wykonania. Jeśli podołamy, nasza reputacja pójdzie w górę, jeśli nie - spadnie. Wraz z postępami zgłaszać się mogą do nas również sponsorzy, pomiędzy którymi możemy wybierać w określonych momentach sezonu.

Na uwagę zasługuje także tryb Photo Mode. W dowolnym momencie gry możemy zrobić pauzę, a następnie -- korzystając z rozmaitych opcji ustawień -- wybrać możliwie najbardziej atrakcyjne ujęcie do zdjęcia. Wspomnieć w tym kontekście warto, że zawodnika i motocykl można kustomizować.

Wideo - MXGP3: The Official Motocross Videogame

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper