MX vs. ATV Unleashed

MX vs. ATV Unleashed

2,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 1.0
PS2 3.5
XBOX 2.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
16.03.2005
Europa:
24.06.2005
Polska:
24.06.2005
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
16.03.2005
Europa:
24.06.2005
Polska:
24.06.2005

MX vs. ATV Unleashed - opis gry

MX vs. ATV: Unleashed to gra wyścigowa wyprodukowana przez Rainbow Studios i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych (z systemem Windows) oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox.

MX vs. ATV traktuje o wyścigach offroad. Główną rolę grają tutaj motocykle (o różnej mocy silnika) i quady, ale oprócz nich twórcy dodali też inne pojazdy, między innymi pustynne buggy, monster trucki, wózki golfowe a nawet (jako bonus)… helikoptery i samoloty.

Produkcja Rainbow Studios posiada cztery główne warianty rozgrywki. Jest to Single Race, czyli pojedynczy wyścig bez zbędnych ceregieli, Challenge, Championship oraz multiplayer. Challenge to swego rodzaju wyzwania, w których ścieramy się z innym zawodnikiem w różnych okolicznościach (np. używając do tego wspomnianego samolotu). Championship, czyli mistrzostwa, to z kolei najważniejszy tutejszy tryb składający się z szesnastu wyścigów. Wygrywa ten, kto na koniec rywalizacji uzbiera najwięcej punktów (przyznana ich liczba zależna jest od zajętej lokaty). Multiplayer to oczywiście rozgrywka wieloosobowa. Gra posiada funkcje sieciowe, choć w przypadku PS2 dostępne są one tylko w wersji amerykańskiej.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji opcję wyboru stopnia trudności. Jeśli jest on niski, ścigamy się z nikomu nieznanymi zawodnikami, jeśli natomiast jest wyższy, wówczas stawiamy czoło profesjonalistom biorącym udział w prawdziwych zawodach.

W grze zaimplementowano także system trików. Łącznie jest ich kilkadziesiąt - większość wykonuje się dość prosto, ale są też takie wymagające większych umiejętności. W Unleashed oczywiście przygotowano zawody, w których skupiamy się tylko na wykonywaniu ewolucji.

Wideo - MX vs. ATV Unleashed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych