MX vs. ATV All Out Anniversary Edition

MX vs. ATV All Out Anniversary Edition

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
12.03.2019
Europa:
12.03.2019
Polska:
12.03.2019
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
12.03.2019
Europa:
12.03.2019
Polska:
12.03.2019

MX vs. ATV All Out Anniversary Edition - opis gry

MX vs. ATV All Out Anniversary Edition to gra wyścigowa wyprodukowana przez Rainbow Studios i wydana przez THQ Nordic. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Anniversary Edition to wzbogaconą o dodatkową zawartość edycja wydanego wcześniej MX vs. ATV All Out.

Produkcja Rainbow Studios to gra o wyścigach off-road, która opiera się na całkiem ambitnych założeniach. Po pierwsze, mamy tu do czynienia z różnymi pojazdami. Ścigać możemy się motocyklami, quadami i UTV. Po drugie, nasze zmagania odbywają się w otwartym środowisku, po którym możemy się swobodnie poruszać swoim pojazdem. Twórcy przygotowali wiele rodzajów zawodów, takich jak Supercross, Nationals, Opencross, Waypoint, Tag i nie tylko. Odbywają się one w takich miejscówkach jak pustynie, lasy czy tropiki. Na uwagę zasługuje również Freestyle, w którym rywalizacja sprowadza się do wykonywania możliwie jak najbardziej efekciarskich ewolucji. Model jazdy jest generalnie czymś pomiędzy realizmem a zręcznościówką (arcade).

Ważna częścią MX vs. ATV All Out jest szeroko pojęta kustomizacja. Gra pozwala nam modyfikować/personalizować różne rzeczy - grzebać w bebechach pojazdów, by usprawnić ich osiągi lub zmienić wygląd naszego zawodnika. Jeśli chodzi o to drugie, developer oddał nam do dyspozycji sprzęt firm działających w rzeczywistości. To nie wszystko. W kontekście personalizacji warto również wspomnieć o możliwości urządzenia sobie w tutejszym otwartym świecie czegoś na kształt salonu pokazowego, gdzie możemy wystawić posiadane maszyny.

Gra oferuje ponadto tryb multiplayer. Grać można w wariancie lokalnym (dwie osoby na podzielonym ekranie) oraz sieciowym (maksymalnie szesnaście osób).

Anniversary Edition

Nowa edycja gry została wzbogacona o wydane wcześniej rozszerzenia i czternaście nowych torów/miejscówek.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper