Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3

8,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 10.0
PS4 10.0
XONE 6.5
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
04.02.2020
Europa:
04.02.2020
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
04.02.2020
Europa:
04.02.2020

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3 - opis gry

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3 to gra wyścigowa traktująca o wyścigach motocrossowych wyprodukowana przez włoskie studio Milestone. Tytuł ukazał się na komputerach, konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch oraz na platformie Google Stadia.

Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych autorstwa włoskiego studia Milestone. Trzecia część cyklu nie wymyśla koła na nowo, koncentrując się przede wszystkim na usprawnieniach i dodaniu tu i ówdzie zupełnie nowej zawartości. 

Jak w poprzednich częściach, najważniejszym wariantem rozgrywki jest kariera, w której tworzymy własnego zawodnika (lub zawodniczkę - to nowość w trzeciej części), a następnie pniemy się nim/nią po kolejnych szczeblach sportowej hierarchii. Zaczynamy, rzecz jasna, od najmniej prestiżowych zawodów, ale wraz z postępami mamy okazję uczestniczyć w coraz poważniejszych turniejach, a na końcu tej drogi spróbować zdobyć mistrzostwo świata. Pewnym novum jest w “trójce” brak kalendarza wydarzeń, a także możliwość przyłączenia się do oficjalnych teamów.

Twórcy dołożyli starań, by udoskonalić model jazdy, dzięki czemu motocykle zachowują się na torze bardziej realistycznie: lepiej czujemy ich wagę i musimy wejść we właściwy rytm, by sprawniej pokonywać przeszkody (co jest ważne zwłaszcza na dalszym etapie zmagań). Jeśli jednak chcemy, możemy też skorzystać z rozmaitych asyst ułatwiających rozgrywkę.

Poza trybem kariery produkcja Milestone oferuje również inne warianty rozgrywki i atrakcje, jak np. tryb z wyzwaniami (Challenge), gdzie mamy okazję przetestować nasze umiejętności, rozbudowany o nowe opcje czy funkcje sieciowe pozwalające nam organizować własne turnieje dla innych graczy. Na uwagę zasługują również zupełnie nowe (dostępne w ramach sieciowego multiplayera) tryby Knock-Out, Treasure Hunt, Checkpoint oraz kooperacja.

Wideo - Monster Energy Supercross: The Official Videogame 3

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper