MAG

MAG

7,0
47 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zipper Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
86 godzin
Liczba graczy:
2-256
Premiery
Świat:
26.01.2010
Europa:
29.01.2010
Polska:
29.01.2010
Producent:
Zipper Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
86 godzin
Liczba graczy:
2-256
Premiery
Świat:
26.01.2010
Europa:
29.01.2010
Polska:
29.01.2010

Recenzja redakcji

Recenzja: MAG (PS3)
6.5
Recenzja: MAG (PS3)

MAG - opis gry

MAG (Massive Action Game) to nastawiona na sieciową rozgrywkę strzelanina, która została wydana w 2010 roku na PlayStation 3. Produkcja została powołana do życia przez studio Zipper Interactive, znane głównie dzięki serii SOCOM.

MAG stawia na wieloosobową zabawę i oferuje przede wszystkim batalie na dużą skalę, w których może wziąć udział maksymalnie 256 graczy. W poszczególnych trybach gracze są dzieleni na ośmioosobowe oddziały, a zebranie czterech z nich pozwala na uformowanie plutonu. Cztery plutony natomiast można połączyć w kompanię. Do każdego z oddziałów przypisano dowódcę, którym po wydaniu olbrzymiej łatki noszącej numer 2.0 może zostać osoba, której udało się zebrać najwyższą ilość punktów dowództwa.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gracz kreuje tutaj od podstaw swoje żołnierza, decydując o jego twarzy, głosie, stroju oraz preferowanej broni. W wersji 2.0 wprowadzono do obiegu także zmodyfikowany system drzewek umiejętności, dzięki którym możemy zdecydować o wyborze jednej z kilku klas postaci, co ma bezpośrednie przełożenie na właściwą rozgrywkę. Po osiągnięciu siedemdziesiątego poziomu doświadczenia gracz może aktywować tryb Weterana, co umożliwia rozpoczęcie wojennej kariery niemal zupełnie od zera.

W MAG do naszej dyspozycji oddano sześć trybów rozgrywki, a całość została osadzona w kampanii, która przedstawia walkę toczoną przez trzy frakcje: Raven to żołnierze z Austrii i Niemiec, Valour to amerykańskie oddziały, natomiast S.V.E.R. składa się z najemników ze wschodniej Europy.

Tryby rozgrywki różnią się od siebie zasadami, stopniem skomplikowania oraz ilością graczy, którzy mogą wziąć udział w konkretnej potyczce. W trakcie zabawy korzystamy nie tylko z rozbudowanego arsenału, na który składa się kilkadziesiąt rodzajów broni palnej, lecz również ze specjalnych umiejętności i wyposażenia. Całości dopełnia oprawa audio-wizualna, która buduje sugestywny klimat.

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper