Warhawk

Warhawk

7,0
19 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Incognito Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
28.08.2007
Europa:
21.09.2007
Polska:
21.09.2007
Producent:
Incognito Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
28.08.2007
Europa:
21.09.2007
Polska:
21.09.2007

Warhawk - opis gry

Warhawk jest sieciową strzelaniną z udziałem pojazdów wyprodukowaną przez studio Incognito Entertainment i wydaną przez Sony na jesieni 2007 roku na konsolę PlayStation 3. Przy pracach nad Warhawk dewelopera wspierało studio Sony Santa Monica, odpowiedzialne m.in. za serię God of War.

Warhawk nie posiada trybu dla samotników, oferując za to zabawę dla maksymalnej liczby trzydziestu dwóch graczy. Pośród trybów zabawy znaleźć można standardowe Deathmatch, Team Deathmatch czy też Capture The Flag. Produkcja Incognito Entertainment na starcie oferuje pięć odmiennych map, warto jednak zauważyć, że każda z nich jest podzielona na sekcje, a więc ogólna liczba lokacji jest znacznie większa. Aby dokładnie poznać wszystkie dostępne miejsca, trzeba poświęcić sporo czasu, a jeszcze więcej zaangażowania wymaga skuteczne prowadzenia ataków z wykorzystaniem dostępnych na mapie broni oraz pojazdów. Spora ich część jest poukrywana w różnych miejscach, których trzeba dokładnie poszukać.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Oprócz standardowej broni, Warhawk oferuje także szereg rodzajów pojazdów. Znaleźć możemy kilka typów czołgów, dżipy oraz niezwykle przydatne, tytułowe Warhawki. Są to bardzo zwrotne i nadzwyczaj szybkie maszyny latające, potrafiące wykonywać wspaniałe ewolucje powietrzne. Kiedy zachodzi potrzeba gracz może realizować korkociągi i ratować się ucieczką przed nadlatującymi rakietami. Gdy natomiast na naszej drodze stoją jednostki naziemne, można je wyeliminować, wisząc w bezruchu kilka metrów ponad ziemią. Dla graczy lubiących powietrzne starcia, autorzy przygotowali tryb rozgrywki, w którym udział biorą tylko i wyłącznie maszyny latające. Warhawk największy nacisk kładzie na zręczność oraz umiejętne posługiwanie się dostępnymi broniami.

 

Wyspy, na których toczy się większość akcji, prezentują się bardzo dobrze, a widoczność również jest nienaganna. Interakcja z otoczeniem jest mocno ograniczona, podobać się mogą za to oświetlenie oraz efekty towarzyszące wybuchom. Warhawk korzysta także z możliwości kontrolera Sixaxis.

Wideo - Warhawk

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper