SOCOM: Polskie Siły Specjalne

SOCOM: Polskie Siły Specjalne

6,3
38 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zipper Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   PS Move
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
19.04.2011
Europa:
21.04.2011
Polska:
21.04.2011
Producent:
Zipper Interactive
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   PS Move
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
19.04.2011
Europa:
21.04.2011
Polska:
21.04.2011

SOCOM: Polskie Siły Specjalne - opis gry

SOCOM: Polskie Siły Specjalne to gra akcji, wydana w 2010 roku na PlayStation 3. Produkcję stworzyło studio Zipper Interactive, które ma w swoim portfolio nie tylko poprzednie odsłony serii SOCOM, lecz także m.in. wydaną na PlayStation 3 grę MAG: Massive Action Game.

Gracze wcielają się tutaj w rolę Cullena Graya, żołnierza NATO, który otrzymał od dowództwa zadanie doprowadzenia przed wymiar sprawiedliwości szefa organizacji terrorystycznej, który ukrywa się w jednym z południowoazjatyckich państw. Nie działa on jednak sam, gdyż ma pod sobą dwa oddziały. Pierwszy - niebieski - specjalizuje się w broni ciężkiej i walce na krótki dystans, podczas gdy drugi - złoty - składa się z ekspertów od eliminowania przeciwników na odległość. Do naszej dyspozycji oddano także prosty system rozkazów umieszczonych pod "krzyżakiem". Możemy zatem wysyłać członków oddziału w konkretne miejsce, przegrupować się, a także wyznaczyć im konkretny cel do zabicia.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Misje w jakich uczestniczymy są zróżnicowane. Po każdym poziomie, w którym naszym głównym zadaniem jest eksterminacja przeciwników, otrzymujemy do wykonania zadanie polegające na działaniu po cichu. Gracz przejmuje wtedy kontrolę nad tak zwaną "45", która od oddziału głównego bohatera różni się tym, że potrafi bezszelestnie eliminować przeciwników i przemykać się za ich plecami. Podczas zabawy mamy okazję trafić w takie miejsca jak zniszczone miasto, dżungla czy wojskowe obozy wroga. Oddany w nasze ręce arsenał jest rozbudowany, a każdą z broni można modyfikować przy pomocy ulepszeń zdobywanych w zamian za punkty doświadczenia. Dodatkowo zaimplementowano tu popularny w strzelaninach TPP system krycia się za osłonami.

 

Oprócz kampanii, w grze znalazł się również tryb multiplayer oparty na rywalizacji. Do naszej dyspozycji oddano dziewięć zróżnicowanych trybów rozgrywki, a po premierze deweloperzy wydali również dwa dodatkowe w formie DLC.

 

Produkcja została wydana w Polsce w pełnej, polskiej wersji językowej; w głównego bohatera wcielił się z tej okazji generał Roman Polko. Gra wykorzystuje kontroler PlayStation Move, przy pomocy którego można bawić się zarówno w wariancie rozgrywki dla pojedynczego gracza, jak i w trybach multiplayer.

Wideo - SOCOM: Polskie Siły Specjalne

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper