Looney Tunes: Duck Amuck

Looney Tunes: Duck Amuck

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
WayForward
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.10.2007
Europa:
30.11.2005
Polska:
16.01.2009
Producent:
WayForward
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
09.10.2007
Europa:
30.11.2005
Polska:
16.01.2009

Looney Tunes: Duck Amuck - opis gry

Looney Tunes: Duck Amuck to gra zręcznościowa (a konkretnie kolekcja minigier) wyprodukowana przez studio WayForward Technologies i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się na NDS-a.

Gra nie posiada żadnych szczególnych założeń fabularnych i jest po prostu kolekcją minigierek, w której nasze zadanie sprowadza się przede wszystkim do wkurzania znanego z kreskówek Looney Tunes kaczora Daffy’ego (w grze podkłada mu głos ten sam aktor - Joe Alaskey).

Dalsza część tekstu pod wideo

Sposób wyboru minigierek jest dość oryginalny. Nie ma tu żadnych nudnych menusów - zamiast tego korzystamy z unikalnych funkcji konsoli, by wejść w interakcję z Daffy’m, który znajduje się na białym tle. W zależności od wykonanej czynności odpalimy inną konkurencję. Wszystkich minigierek jest łącznie ponad dwadzieścia, a dodatkowo funkcjonuje także podział na levele. Do odblokowanych mamy potem łatwiejszy dostęp, z kolei w przypadku tych, które pozostają nieodkryte, mamy do czynienia z podpowiedziami pozwalającymi się do nich dobrać. Generalnie jednak grę można ukończyć nie odkrywając wszystkiego.

Minigry, na jakie możemy się tu natknąć, polegają np. na krojeniu warzyw, które mają trafić do garnka, na wyciąganiu kart, na lataniu, pogoni za Marsjaninem Marvinem itd. itp. Zasady są proste, choć gra nie zawsze informuje o nich wprost. Twórcom dość dobrze udało się przy tym odtworzyć styl graficzny oraz slapstickowe poczucie humoru znane z kultowych kreskówek.

Poza trybem dla jednego gracza produkcja WayForward oferuje też multiplayer dla maksymalnie dwóch osób oraz zbieranie monet z bohaterami Looney Tunes. Za ich pomocą można odblokować dodatkowe zakończenie.

Wideo - Looney Tunes: Duck Amuck

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper