LocoRoco Midnight Carnival

LocoRoco Midnight Carnival

7,5
12 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Japan Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.11.2009
Europa:
30.11.2009
Producent:
Japan Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.11.2009
Europa:
30.11.2009

LocoRoco Midnight Carnival - opis gry

LocoRoco Midnight Carnival to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Japan Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation Portable i dostępny był w cyfrowej dystrybucji. Midnight Carnival to kontynuacja LocoRoco 2.

Produkcja należącego do Sony Japan Studio posiada fabułę, ale stanowi ona bardziej pretekst, a nie jedną z głównych atrakcji gry. W Midnight Carnival ponownie wcielamy się w MuiMui, uroczą uśmiechniętą żółtą kulkę. Jego (jej?) zadaniem jest ratowanie stworków zwanych LocoRoco, które zostały porwane przez złe alter ego naszego podopiecznego, czyli BuiBui.

Gra jest sequelem drugiej części LocoRoco, choć nie jest to pełnoprawny następca - raczej coś w stylu rozszerzenia. Nasz podopieczny odwiedza tutaj szesnaście poziomów, które umiejscowiono w tytułowej lokacji. Względem poprzedników, podwyższona została poprzeczka. Dostępne tutaj plansze wymagają bowiem większych umiejętności. Trzon rozgrywki pozostał z kolei ten sam. Innymi słowy, kierujemy tu poczynaniami wspomnianego MuiMuia, ale myk polega na tym, że nie mamy nad nim całkowitej kontroli. Nasz podopieczny potrafi wprawdzie skakać po wciśnięciu przycisku, ale poruszanie się to już trochę inna bajka - żeby przeturlać się z miejsca na miejsce należy wcisnąć przycisk (R lub L), który przechyli ekran w prawo lub w lewo.

Podczas zmagań musimy uratować jak najwięcej LocoRoco, a najlepiej wszystkie znajdujące się na danej planszy. Oprócz tego zbieramy też Pickories - tutejszą walutę. Gra zachęca również do ponownego pokonywania leveli. Twórcy zaimplementowali licznik, który odmierza czas ich przejścia. Jeśli się postaramy, nasz czas może się znaleźć w internetowym rankingu wśród najlepszych graczy.

Gra posiada multiplayer dla czterech osób.

Wideo - LocoRoco Midnight Carnival

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper