Genesis Noir

Genesis Noir

7,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.5
XONE 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Feral Cat Den
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
26.03.2021
Europa:
26.03.2021
Producent:
Feral Cat Den
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
26.03.2021
Europa:
26.03.2021

Genesis Noir - opis gry

Genesis Noir to gra przygodowa wyprodukowana przez Feral Cat Den i wydana przez Fellow Traveller. Tytuł ukazał się na PC oraz konsole Nintendo Switch i Xbox One.

Fabuła - Genesis Noir

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra pozwala nam się wcielić w mężczyznę nazywanego No Man, zwykłego, szarego sprzedawcę zegarków. Kiedy złodziej kradnie jeden z zegarków, główny bohater rusza za nim w pościg, który kończy się wplątaniem w intrygę na wszechświatową skalę. W mieszkaniu, do którego dociera, natrafia bowiem na niejakiego Golden Boya i kobietę ze swojej przeszłości, jazzową piosenkarkę Miss Mass. Golden Boy celuje do Miss Mass z rewolweru, po czym wciska spust, co doprowadza do Wielkiego Wybuchu. Czas się wówczas zatrzymuje, a naszym zadaniem staje się znalezienie sposobu, by nie dopuścić do katastrofy. 

Rozgrywka - Genesis Noir

Genesis Noir to przygodówka, w której ważną częścią rozgrywki jest rozwiązywaniem łamigłówek. Te nie są jednak w produkcji Feral Cat Den specjalnie skomplikowane i nie przeszkadzają one w poznawaniu fabuły, która jest główną atrakcją gry. 

Struktura Genesis Noir jest liniowa. Nasz podopieczny odwiedza kolejna miejsca, gdzie czekają na niego nowe zagadki. Może to być sadzenie czarnych, białych i złotych nasion w celu odblokowania nowych dróg, łączenia konstelacji gwiazd czy szukania śladów w lesie. W międzyczasie poznajemy zaś prawdę o sytuacji, w której znalazł się główny bohater. Wraz z postępami stopień trudności wzrasta, lecz zaznaczyć wypada, iż otoczenie skrywa również podpowiedzi mogące pomóc nam uporać się z wyzwaniami. 

Wymagania sprzętowe - Genesis Noir

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: AMD / Intel CPU 2.6 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Radeon R9 285 / GeForce GTX 560Ti
  • DirectX: Wersja 12
  • Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Genesis Noir

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper