Labyrinth of Zangetsu

Labyrinth of Zangetsu

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
KaeruPanda
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
29.09.2022
Europa:
20.04.2023
Producent:
KaeruPanda
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
29.09.2022
Europa:
20.04.2023

Labyrinth of Zangetsu - opis gry

Labyrinth of Zangetsu to gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez KaeruPanda i wydana przez Acquire. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Nintendo Switch.

Fabuła - Labyrinth of Zangetsu

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Labyrinth of Zangetsu rozgrywa się w kraju o nazwie Tokinokuni inspirowanym średniowieczną Japonią, a ściślej w mieście Ido. Jego mieszkańcy mierzą się z niebezpiecznym zjawiskiem zwanym “atramentem zniszczenia”. Kontakt z nim niesie z sobą poważne niebezpieczeństwo: ludzie chorują, umierają bądź przemieniają się w krwiożercze bestie. My wcielamy się tu w śmiałka, tzw. ink destroyera, który przybywa do Ido w celu pomocy miejscowym. Jego zadaniem jest dotrzeć do Sakyuu – najniebezpieczniejszej części Ido.

Rozgrywka - Labyrinth of Zangetsu

Labyrinth of Zangetsu to dungeon crawler z widokiem z perspektywy pierwszej osoby inspirowany klasyką gatunku, przede wszystkim serią Wizardry, choć twórcy zaimplementowali w nim szereg współczesnych usprawnień. Na tle innych podobnych tytułów produkcję KaeruPanda/Acquire wyróżnia styl graficzny: monochromatyczny, inspirowany tradycyjną japońską kaligrafią. 

Wzorem wspomnianego Wizardry czy np. serii Etrian Odyssey wydarzenia obserwujemy z oczu naszego podopiecznego, zarówno podczas przeczesywania lochów, jak i walk. Starcia są turowe i uczestniczy w nich maksymalnie sześć postaci: trzy ustawione na przedzie, trzy z tyłu. Przeciwnicy widoczni są w trakcie eksploracji pod postacią dymu. Po wygranym starciu otrzymujemy doświadczenie umożliwiające rozwijanie poszczególnych członków drużyny.

Wideo - Labyrinth of Zangetsu

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper