LEGO Ninjago: Cień Ronina

LEGO Ninjago: Cień Ronina

8,1
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 7.9
3DS 9.0
Mobile 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TT Fusion
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
24.03.2015
Europa:
27.03.2015
Polska:
27.03.2015
Producent:
TT Fusion
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
24.03.2015
Europa:
27.03.2015
Polska:
27.03.2015

LEGO Ninjago: Cień Ronina - opis gry

LEGO Ninjago: Shadow of Ronin to gra action-adventure wyprodukowana przez brytyjskie studio TT Fusion i wydana przez Warner Bros. Interactive na PlayStation Vita i 3DS-a. Tytuł był kontynuacją LEGO Ninjago: Nindroids.

Gra ponownie rzuca nas do świata Ninjago. Nowe niebezpieczeństwo zaczyna zagrażać tytułowej krainie - tajemniczy samuraj nazywany Ronin. Bohaterowie poprzedniej części, czyli Jay, Kai, Zane oraz Cole stają mu na drodze, ale pierwszą bitwę przegrywają tracąc przy tym pamięć oraz swoje bazujące na żywiołach moce. W tej sytuacji wyruszają oni w długą i niebezpieczną podróż podczas której będą musieli odnaleźć magiczne bronie, odzyskać wspomnienia no i oczywiście pokonać tutejszy szwarccharakter.

Dalsza część tekstu pod wideo

Shadow of Ronin pod wieloma względami przypomina główne części serii produkowane przez Traveler’s Tales, choć znaleźć też można różnice (głównie w rozłożeniu akcentów). Kraina Ninjago jest tu naszą bazą wypadową, po której poruszamy się na grzbiecie latającego mechanicznego smoka. Levele występują w nim pod postacią budynków, do których możemy wejść (a po ich przejściu zawitać do nich ponownie). W trakcie zmagań odwiedzimy rozmaite, zróżnicowane miejscówki - ogniste światy, lodowe świątynie czy bagna wypełnione toksycznymi oparami.

O ile inne części Lego koncentrują się na zbieractwie, w Shadow of Ronin w centrum jest raczej walka. Każda z dostępnych w grze grywalnych postaci dysponuje innego rodzaju umiejętnościami, choć sterowanie jest intuicyjne i łatwo się wdrożyć. Wraz z postępami dochodzą też nowe skille. Poza walką warto natomiast wspomnieć o sekcjach czysto zręcznościowych z pojazdami w roli głównej.

Względem poprzednika wprowadzono kilka usprawnień - nie ma już na przykład konieczności powtarzania poziomu od początku po wtopie, zmieniono kamerę, a znalezienie złotego klocka nie jest już potrzebne, aby pchnąć fabułę naprzód.

Gra nie posiada trybu multiplayer.

Wideo - LEGO Ninjago: Cień Ronina

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper