Kung Fu Chaos

Kung Fu Chaos

7,3
7 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Just Add Monsters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.01.2003
Europa:
25.01.2003
Producent:
Just Add Monsters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.01.2003
Europa:
25.01.2003

Kung Fu Chaos - opis gry

Kung Fu Chaos ukazało się na rynku w 2003 roku wyłącznie na pierwszą konsolę Microsoftu. Grę sklasyfikować można jako party game, w której gracze wcielają się w bohaterów kręcących film kung fu. W Kraju Kwitnącej Wiśni produkcja Just Add Monsters nosiła nazwę Kung Fu Panic.

W grze znajdziemy dziewięć postaci, których celem jest nakręcenie blockbustera w klimatach kina lat 70. prosto z Hong Kongu, w którym główną rolę grają szybkie uderzenia pięściami i potężne kopniaki posyłające przeciwników prosto na glebę. Mistrz Sho Yu to stary znawca sztuk walki, Ninja Fu Hiya szczyci się posiadaniem podpisanego przez Bruce'a Lee plakatu, Monkey jest po prostu małpą parodiującą małpiego króla z filmu "Journey to the West", Lucy Cannon występuje ze swoim ukochanym shotgunem nazywanym pieszczotliwie Babydoll, młoda Xui Tan Sour szuka zemsty na zabójcach swoich rodziców, Chop & Styx to para bohaterów składająca się z samuraja i niemowlaka, Candi Roll śmiga na wrotkach, mający problemy z nadwagą Captain Won Ton zajmuje się wrestlingiem, a Shao Thing załapał się na krzesełko reżysera i objął pozycję finałowego bossa w grze. Jak widać, twórcom nie brakowało pomysłów i cała tematykę potraktowali z przymrużeniem oka, co w efekcie daje masę komicznych sytuacji, które najlepiej zrozumieją fani azjatyckiego kina kopanego.

 

Zabawa skupia się na wzajemnej wymianie uprzejmości w postaci przypisanych danym postaciom ataków na zróżnicowanych planach filmowych. Podstawowym trybem jest czteroosobowa jatka, ale wśród opcji rozgrywki znajdziemy także zespołowe szaleństwo i zestaw mini-gier. Co ciekawe, nie wszystkie lokacje odpowiadają miejscówką znanym z filmów kung fu. Wykręconym bohaterom przyjdzie walczyć także m.in. na planie filmu science-fiction klasy B, w którym obcy atakują naszą niebieską planetę.

Wideo - Kung Fu Chaos

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper