Knights of the Temple II

Knights of the Temple II

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 5.0
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cauldron
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
24.10.2005
Europa:
24.10.2005
Polska:
09.02.2006
Producent:
Cauldron
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
24.10.2005
Europa:
24.10.2005
Polska:
09.02.2006

Knights of the Temple II - opis gry

Knights of the Temple II to gra action-adventure, której akcja rozgrywa się w średniowieczu wyprodukowana przez Cauldron i wydana przez Playlogic Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox.

Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu, konkretnie w XIII wieku. Głównym bohaterem jest tutaj (tak jak w poprzedniej części) Paul de Raque, wielki mistrz zakonu Templariuszy. de Rague dwadzieścia po lat po zamknięciu wrót piekieł nachodzą niepokojące wizje, dające wyraźny sygnał, że światu znów zagraża coś złego. Nasz podopieczny wyrusza w podróż, podczas której odwiedzi różne zakątki Europy i Bliskiego Wschodu. Będzie on musiał znaleźć trzy artefakty mające powstrzymać armię demonów przed pojawieniem się na ziemi.
 
Knights of the Temple II to gra action-adventure z elementami RPG. Struktura jest nieliniowa - na początku przygody mamy możliwość wyboru jednej z trzech lokacji, do której się udamy. Z czasem odblokowujemy też nowe miejscówki. Gdy natomiast już znajdziemy się na miejscu, np. w mieście, możemy poświęcić czas na wykonywanie questów (tych niezbędnych do ruszenia z fabułą oraz opcjonalnych), handel czy nawiązywanie relacji z NPC-ami.
 
Walki rozgrywają się w czasie rzeczywistym. Do dyspozycji mamy trzy rodzaje broni, od których zależy nasz styl walki. Jest to miecz (wraz z tarczą), broń oburęczna oraz kusza umożliwiająca atakowanie przeciwników z dystansu. de Raque dysponuje także różnymi umiejętnościami, które można usprawniać. Dzielą się one na trzy grupy: zdolności magiczne (jak leczenie), zdolności ofensywne oraz combosy, które pozwalają nam odpalać potężniejsze (i dłuższe) kombinacje ataków.
 
Akcja gry osadzona jest w historycznych realiach, ale silnie obecne są liczne wątki paranormalne/fantastyczne.

Wideo - Knights of the Temple II

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper